برنامه بازی های ورزشکاران ایرانی و تیم های ملی ایران
  • 16 مرداد
  • 17 مرداد
  • 18 مرداد
  • 19 مرداد
  • 20 مرداد
  • 21 مرداد
  • 22 مرداد
  • 23 مرداد
  • 24 مرداد
  • 25 مرداد
  • 26 مرداد
  • 27 مرداد
  • 28 مرداد
  • 29 مرداد
  • 30 مرداد
  • 31 مرداد
تیر اندازی نجمه خدمتی تفنگ بادی 10 متر مقدماتی 16:00 حذف از مسابقات
تیر اندازی الهه احمدی تفنگ بادی 10 متر مقدماتی 16:00 صعود به فینال
دوچرخه سواری آروین معظمی گودرزی استقامت جاده فینال 17:00 نرسیدن به خط پایان و حذف از مسابقات
دوچرخه سواری میرصمد پورسیدی استقامت جاده فینال 17:00 نرسیدن به خط پایان و حذف از مسابقات
دوچرخه سواری قادر میزبانی استقامت جاده فینال 17:00 نرسیدن به خط پایان و حذف از مسابقات
قایقرانی مهسا جاور روئینگ تک نفره مقدماتی 17:10 کسب مقام چهارم و حضور در شانس مجدد
تنیس روی میز نیما عالمیان انفرادی مرحله اول 18:00 پیروزی مقابل حریف آمریکایی و صعود به مرحله‌ی بعد
تیر اندازی الهه احمدی تفنگ بادی 10 متر فینال 18:00 کسب رتبه ششم
تنیس روی میز ندا شهسواری انفرادی مرحله اول 22:00 شکست مقابل حریف بلاروس و حذف از مسابقات
تنیس روی میز نوشاد عالمیان انفرادی مرحله دوم 02:30 شکست مقابل حریفی از اسلوونی و حذف از مسابقات
تنیس روی میز نیما عالمیان انفرادی مرحله دوم 03:15 شکست مقابل حریفی از رومانی و حذف از مسابقات
تیر اندازی گلنوش سبقت الهی تپانچه بادی 10 متر زنان مقدماتی 16:30 حذف از مسابقات
قایقرانی مهسا جاور روئینگ تک نفره مرحله دوم 17:00 به تعویق افتاد
بوکس احسان روزبهانی وزن 81- کیلوگرم مقدماتی 02:15 شکست مقابل حریفی از هلند و حذف از مسابقات
والیبال تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین گروهی 06:05 باخت مقابل آرژانتین با نتیجه 3-0
تیر اندازی پوریا نوروزیان 10 متر تفنگ بادی مقدماتی 16:30 حذف از دور مقدماتی مسابقات
قایقرانی مهسا جاور روئینگ تک نفره مرحله دوم 17:30 رتبه سوم در مرحله شانس مجدد-حذف از مسابقات
تیر اندازی گلنوش سبقت الهی تپانچه 25 متر زنان مقدماتی بخش دقت 16:30 کسب مقام دوازدهم با 291 امتیاز
جودو سعید ملایی وزن 81- کیلوگرم مقدماتی 18:45 شکست مقابل حریف روسی و حذف از مسابقات
تیر اندازی گلنوش سبقت الهی تپانچه 25 متر زنان مقدماتی بخش سرعت 19:30 حذف از مسابقات بامجموع 571 امتیاز و کسب مقام بیست و هشتم
شنا آریا نسیمی شاد 200 متر قورباغه گروهی 21:20 کسب رتبه هفتم در دور مقدماتی و عدم صعود به فینال
تیر و کمان زهرا نعمتی ریکرو 1/32 23:10 شکست مقابل حریفی از روسیه و حذف از مسابقات
والیبال تیم ملی والیبال ایران و لهستان گروهی 00:35 شکست 3 بر 2 مقابل لهستان
دوچرخه سواری قادر میزبانی تایم تریل فینال 17:30 کسب رتبه سی و یکم با زمان ۱:۲۱:۳۹
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر 1/16 نهایی 20:35 پیروزی 15 بر 9 مقابل حریف اوکراینی و صعود به مرحله بعد
شمشیربازی علی پاکدامن سابر 1/16 نهایی 20:55 شکست 15 بر 11 مقابل حریف آلمانی و حذف از مسابقات
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر 1/8 نهایی 22:05 پیروزی 15 بر 12 مقابل حریفی از کره و صعود به مرحله بعد
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر 1/4 نهایی 23:10 پیروزی 15 بر 13 مقابل حریفی از فرانسه و صعود به نیمه نهایی
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر نیمه نهایی 02:20 شکست 15 بر 14 مقابل حریف آمریکایی و عدم صعود به فینال
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر رده بندی 03:20 شکست مقابل حریف کره ای با نتیجه‌ی 15 بر 8 و کسب مقام چهارم المپیک
تیر اندازی مه لقا جام بزرگ تفنگ سه وضعیت زنان مقدماتی 16:30 کسب 574 امتیاز و مقام بیست و هفت و حذف از مسابقات
تیر اندازی نجمه خدمتی تفنگ سه وضعیت زنان مقدماتی 16:30 کسب 583 امتیاز و مقام ششم و صعود به فینال
والیبال تیم ملی والیبال ایران و کوبا گروهی 17:00 پیروزی 3 بر صفر مقابل کوبا
جودو جواد محجوب وزن 100- کیلوگرم مقدماتی 17:45 شکست مقابل حریفی از بلژیک و حذف از مسابقات
تیر اندازی نجمه خدمتی تفنگ سه وضعیت زنان فینال 19:30 رتبه هشتم با 402.3 امتیاز و عدم کسب مدال با مقام هشتم
قایقرانی مهسا جاور روئینگ تک نفره تعیین رنکینگ 16:30 جایگاه چهارم در فینال E و کسب مقام بیست و هشتم مسابقات
دو و میدانی محمود صمیمی پرتاب دیسک مقدماتی 17:00 کسب رتبه سی‌ام و عدم صعود به فینال با ثبت رکورد 56/94 متر
دو و میدانی لیلا رجبی پرتاب وزنه زنان مقدماتی 17:35 ثبت رکورد 16/24 متر، کسب رتبه شانزدهم و عدم صعود به فینال
دو و میدانی احسان حدادی پرتاب دیسک مقدماتی 18:35 کسب رتبه بیست و چهارم و عدم صعود به فینال با ثبت رکورد 60/15متر
دو و میدانی حمیدرضا زوراوند پیاده روی نهایی 22:00 کسب رتبه پنجاه و چهارم
وزنه برداری کیانوش رستمی دسته 85 کیلوگرم گروه A 02:30 کسب مدال طلا
دو و میدانی محمد ارزنده پرش طول مقدماتی 04:50 با پرشی به طول ۷ متر و ۳۱ سانتی متر از صعود به دور بعدی بازماند
والیبال تیم ملی والیبال ایران و مصر گروهی 17:00 پیروزی 3 بر صفر مقابل مصر
دو و میدانی رضا قاسمی دوی 100 متر مقدماتی 19:30 با رکورد 10.47 ثانیه هفتم گروه خود و حذف از دور مسابقات
دو و میدانی حسن تفتیان دوی 100 متر مقدماتی 19:45 با رکورد 10.17 ثانیه سوم گروه خود شد و به نیمه نهایی صعودکرد
وزنه برداری علی هاشمی دسته 94 کیلوگرم گروه A 02:30 با مجموع 383 کیلو و کسب مقام هفتم به کار خود پایان داد
وزنه برداری سهراب مرادی دسته 94 کیلوگرم گروه A 02:30 کسب مدال طلا
تیر اندازی پوریا نوروزیان تفنگ سه وضعیت مردان مقدماتی 16:30 با رکورد ١١٦٨ در هر سه وضعيت از راه يابي به فينال بازماند
کشتی حمید سوریان فرنگی 59 کیلوگرم مقدماتی 17:30 شکست 5-4 مقابل حریف ژاپنی
کشتی سعید عبدولی فرنگی 75 کیلوگرم مقدماتی 18:30 شکست با نتیجه 1-1 مقابل حریف دانمارکی (امتیاز آخر را دانمارک گرفت و پیروز شد)
کشتی حمید سوریان فرنگی 59 کیلوگرم شانس مجدد 23:36 شکست با ضربه فنی برابر حریف قزاقستانی و حذف از مسابقات
کشتی سعید عبدولی فرنگی 75 کیلوگرم شانس مجدد 00:12 پیروزی مقابل حریف صرب و صعود به مرحله بعد
کشتی سعید عبدولی فرنگی 75 کیلوگرم رده‌بندی 01:55 کسب مدال برنز
دو و میدانی حسن تفتیان 100 متر نیمه نهایی 04:30 کسب رتبه هشتم با ثبت رکورد 10.23 ثانیه و عدم راهیابی به فینال
کشتی حبیب الله اخلاقی فرنگی 85 کیلوگرم مقدماتی 17:30 پیروزی 10 بر صفر مقابل حریف سوئدی - صعود به مرحله 1/8
کشتی حبیب الله اخلاقی فرنگی 85 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:15 شکست با ضربه فنی مقابل حریف روس
کشتی بشیر باباجان‌زاده فرنگی 130 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:30 پیروزی 3-1 مقابل حریف چینی و صعود به یک‌چهارم نهایی
کشتی بشیر باباجان‌زاده فرنگی 130 کیلوگرم یک چهارم نهایی 19:15 شکست 3-1 مقابل حریف آلمانی و حذف از رقابت‌ها
والیبال تیم ملی والیبال ایران و روسیه گروهی 22:30 شکست 3 بر صفر مقابل روسیه و کسب مقام چهارم در گروه B
کشتی حبیب الله اخلاقی فرنگی 85 کیلوگرم شانس مجدد 23:40 پیروزی 3 بر 2 مقابل حریفی از آذربایجان و صعود به دیدار بعدی شانس مجدد
کشتی حبیب الله اخلاقی فرنگی 85 کیلوگرم شانس مجدد 00:15 شکست مقابل حریفی از آلمان و بازماندن از کسب مدال
وزنه برداری محمدرضا براری دسته 105 کیلوگرم فینال 02:30 با مجموع 406 کیلوگرم مقام ششم را کسب کرد
کشتی امید نوروزی فرنگی 66 کیلوگرم یک هشتم نهایی 17:46 پیروزی 2-1 و صعود به یک چهارم
کشتی قاسم رضایی فرنگی 98 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:10 پیروزی 8-0 و صعود به یک چهارم
کشتی امید نوروزی فرنگی 66 کیلوگرم یک چهارم نهایی 18:26 شکست 2-0 و حذف از مسابقات
کشتی قاسم رضایی فرنگی 98 کیلوگرم یک چهارم نهایی 18:50 شکست 4-0 و رفتن به شانس مجدد
کشتی قاسم رضایی فرنگی 98 کیلوگرم شانس مجدد 00:10 پیروزی 7-0 مقابل حریف چینی و صعود به رده بندی
کشتی قاسم رضایی فرنگی 98 کیلوگرم رده‌بندی 01:45 کسب مدال برنز
وزنه برداری بهداد سلیمی دسته 105+ کیلوگرم فینال 02:30 در حالیکه در حرکت یکضرب رکورد المپیک و جهان را شکست، در حرکت دوم با سه خطا از دور مسابقات حذف شد.
قایقرانی عادل مجللی مقدم کانوی تک‌نفره 200 متر مقدماتی 16:46 کسب رتبه چهارم مقدماتی - صعود به مرحله نیمه نهایی
دو و میدانی کاوه موسوی پرتاب چکش مقدماتی 17:10 پرتاب 65 متر و 3 سانتیمتر- حذف از مسابقات
قایقرانی عادل مجللی مقدم کانوی تک‌نفره 200 متر نیمه نهایی 18:12 با رکورد 42.38 از صعود به فینال بازماند
تکواندو فرزان عاشورزاده 58 کیلوگرم مقدماتی 18:15 شکست 4-3 مقابل حریف مراکشی و حذف از مسابقات
دو و میدانی پژمان قلعه نویی پرتاب چکش مقدماتی 18:35 پرتاب 69 متر و 15 سانتیمتر- حذف از مسابقات
والیبال تیم ملی والیبال ایران و ایتالیا یک چهارم نهایی 01:30 شکست 3-0 مقابل ایتالیا و حذف از مسابقات
تکواندو کیمیا علیزاده 57 کیلوگرم مقدماتی 19:00 پیروزی 7-6 مقابل حریف کروات و صعود به مرحله بعد
تکواندو کیمیا علیزاده 57 کیلوگرم یک چهارم نهایی 23:30 شکست 8 بر 7 مقابل حریف اسپانیایی و حضور در شانس مجدد
تکواندو کیمیا علیزاده 57 کیلوگرم شانس مجدد 04:00 پیروزی 14 بر 10 مقابل حریف تایلندی و صعود به مرحله بعد
تکواندو کیمیا علیزاده 57 کیلوگرم رده بندی 05:00 کسب مدال برنز
کشتی حسن رحیمی آزاد 57 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:10 پیروزی 13 بر صفر مقابل حریفی از ارمنستان و صعود به یک چهارم نهایی
تکواندو مهدی خدابخشی 80 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:15 پیروزی 13 بر یک مقابل حریفی از هندوراس و صعود به یک چهارم نهایی
کشتی حسن یزدانی آزاد 74 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:26 پیروزی 10 بر صفر مقابل حریفی از هائیتی و صعود به مرحله بعد
کشتی حسن رحیمی آزاد 57 کیلوگرم یک چهارم نهایی 18:55 پیروزی 6 بر یک مقابل حریفی از روسیه و صعود به نیمه نهایی
کشتی حسن یزدانی آزاد 74 کیلوگرم یک چهارم نهایی 19:25 پیروزی 7 بر صفر مقابل حریفی از ترکیه و صعود به نیمه نهایی
کشتی حسن رحیمی آزاد 57 کیلوگرم نیمه نهایی 19:37 شکست 10 بر 5 مقابل حریفی از ژاپن و راهیابی به جدول رده بندی
کشتی حسن یزدانی آزاد 74 کیلوگرم نیمه نهایی 19:55 پیروزی 10 بر صفر برابر حریفی از قزاقستان و صعود به فینال
تکواندو مهدی خدابخشی 80 کیلوگرم یک چهارم نهایی 23:15 شکست 17 بر 5 مقابل حریفی از آذربایجان و حذف از مسابقات
کشتی حسن رحیمی آزاد 57 کیلوگرم رده‌بندی 00:45 کسب مدال برنز
کشتی حسن یزدانی آزاد 74 کیلوگرم فینال 02:00 کسب مدال طلا
کشتی علیرضا کریمی آزاد 86 کیلوگرم مقدماتی 17:30 پیروزی 9-0 مقابل حریف تونسی و صعود به یک‌هشتم
کشتی کمیل قاسمی آزاد 125 کیلوگرم مقدماتی 17:40 پیروزی 5-2 مقابل حریف کانادایی و صعود به یک‌هشتم
کشتی علیرضا کریمی آزاد 86 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:12 پیروزی 7 بر 2 مقابل حریفی از بلغارستان و صعود به یک چهارم
کشتی کمیل قاسمی آزاد 125 کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:41 پیروزی 7 بر صفر مقابل حریفی از مصر و صعود به یک چهارم
تکواندو سجاد مردانی 80+ کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:45 پیروزی16 بر یک مقابل حریفی از تونگا و صعود به یک چهارم
کشتی علیرضا کریمی آزاد 86 کیلوگرم یک چهارم نهایی 19:00 شکست 5 بر یک مقابل حریفی از آمریکا و حذف از مسابقات
کشتی کمیل قاسمی آزاد 125 کیلوگرم یک چهارم نهایی 19:23 پیروزی مقابل حریف گرجستانی و صعود به نیمه نهایی
کشتی کمیل قاسمی آزاد 125 کیلوگرم نیمه نهایی 19:55 پیروزی 10 بر صفر مقابل حریفی از آمریکا و صعود به فینال
تکواندو سجاد مردانی 80+ کیلوگرم یک چهارم نهایی 23:45 شکست مقابل حریفی از بریتانیا
کشتی کمیل قاسمی آزاد 125 کیلوگرم فینال 02:00 کسب مدال نقره
کشتی میثم نصیری آزاد 65 کیلوگرم مقدماتی 16:00 شکست 10-7 مقابل حریف بلغارستانی - حذف از مسابقات
کشتی رضا یزدانی آزاد 97 کیلوگرم مقدماتی 16:16 پیروزی 10 بر صفر مقابل حریف ترکیه‌ای - صعود به مرحله 1/8
دو و میدانی محمدجعفر مرادی دوی ماراتن فینال 17:00 رتبه 129 با ثبت زمان 2:31:58
کشتی رضا یزدانی آزاد 97 کیلوگرم یک هشتم نهایی 17:10 شکست 2-1 مقابل حریف آذربایجانی
کشتی رضا یزدانی آزاد 97 کیلوگرم شانس مجدد 20:28 پیروزی 5-2 مقابل حریف لهستانی و صعود به رده‌بندی
کشتی رضا یزدانی آزاد 97 کیلوگرم شانس مجدد 21:15 شکست با ضربه فنی و حذف از مسابقات