لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جام خلیج فارس
ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396
نفت تهران 1 - 0 استقلال خوزستان
پنجشنبه 27 مهر 1396
گسترش فولاد - سپاهان 15:00
پیکان - تراکتورسازی 15:45
سیاه جامگان - صنعت نفت آبادان 16:15
سپیدرود رشت - پدیده 17:00
فولاد - سایپا 18:00
جمعه 28 مهر 1396
ذوب آهن - پارس جنوبی جم 18:00
پنجشنبه 4 آبان 1396
پرسپولیس - استقلال 16:40
مشاهده جدول کامل جام خلیج فارس

جدول لیگ های ایران

جدول لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس)
تیم بازیها امتیاز
1 پارس جنوبی جم 9 19
2 پرسپولیس 8 17
3 پیکان 9 17
4 پدیده 9 16
5 فولاد 9 15
6 سایپا 9 13
7 ذوب آهن 9 12
8 نفت تهران 10 12
9 تراکتورسازی 9 11
10 صنعت نفت آبادان 8 10
11 سپاهان 9 10
12 سپیدرود رشت 9 9
13 استقلال 9 9
14 سیاه جامگان 9 7
15 استقلال خوزستان 10 7
16 گسترش فولاد 9 7
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران (جام خلیج فارس)

مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه

پلی آف
پنجشنبه 18 آبان 1396
ایرلند شمالی - سوئیس 23:15
کرواسی - یونان 23:15
دانمارک - جمهوری ایرلند 23:15
سوئد - ایتالیا 23:15
یکشنبه 21 آبان 1396
سوئیس - ایرلند شمالی 23:15
یونان - کرواسی 23:15
جمهوری ایرلند - دانمارک 23:15
ایتالیا - سوئد 23:15

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

جدول پخش ورزش از تلویزیون

ﺳﻪشنبه 25 مهر
جام جهانی نوجوانان 2017
انگلیس - ژاپن
ساعت: 18:00 زنده از سایت آنتن
فوتسال قهرمانی آسیا
ایران - تاجیکستان
ساعت: 19:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا
پرسپولیس - الهلال
ساعت: 19:30 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
هفته 3 لیگ قهرمانان اروپا
رئال مادرید - تاتنهام
ساعت: 22:15 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
لیگ قهرمانان اروپا
منچسترسیتی - ناپولی
ساعت: 22:15 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
لیگ قهرمانان اروپا
آپوئل نیکوزیا - دورتموند
ساعت: 22:15 زنده از سایت آنتن
لیگ قهرمانان اروپا
موناکو - بشیکتاش
ساعت: 22:15 زنده از سایت آنتن
لیگ قهرمانان اروپا
ماریبور - لیورپول
ساعت: 22:15 زنده از سایت آنتن
چهارشنبه 26 مهر
هفته 3 لیگ برتر والیبال
بانک سرمایه - پیکان تهران
ساعت: 17:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ قهرمانان اروپا
بارسلونا - المپیاکوس
ساعت: 22:15 زنده از شبکه ورزش
هفته 3 لیگ قهرمانان اروپا
چلسی - رم
ساعت: 22:15 زنده از شبکه سه
پنجشنبه 27 مهر
هفته 10 جام خلیج فارس
گسترش فولاد - سپاهان
ساعت: 15:00 زنده از شبکه ورزش
هفته 10 جام خلیج فارس
فولاد - سایپا
ساعت: 18:00 زنده از شبکه ورزش
لیگ اروپا
ستاره سرخ بلگراد - آرسنال
ساعت: 20:30 زنده از شبکه ورزش
پنجشنبه 4 آبان
هفته 10 جام خلیج فارس
پرسپولیس - استقلال
ساعت: 15:00 زنده از شبکه سه

ویدیو

  • ویژه
  • جدیدترین ها

گلزنان برتر

6 گل
محمد قاضی (پدیده)
عیسی آل کثیر (نفت تهران)
5 گل
مرتضی تبریزی (ذوب آهن)
4 گل
علی علیپور (پرسپولیس)
مهدی طارمی (پرسپولیس)
مرتضی آقاخان (پیکان)
محمد ایران‌پوریان (تراکتورسازی)
جلال‌الدین علی‌محمدی (سپاهان)
3 گل
علی دشتی (پارس جنوبی جم)
آلویس نانگ (پارس جنوبی جم)
حسین مهربان (پدیده)
محمدرضا خانزاده (پدیده)
فرشاد احمدزاده (پرسپولیس)
محمدرضا حسینی (ذوب آهن)
محمد عباس زاده (سایپا)
محمد نزهتی (سپیدرود رشت)
آگوستو سزار (صنعت نفت آبادان)
لوسیانو پریرا (صنعت نفت آبادان)
رضا خالقی فر (گسترش فولاد)

بهترین پاسورها

5 پاس
محسن مسلمان (پرسپولیس)
3 پاس
مهدی مهدی پور (ذوب آهن)
ربیع عطایا (ذوب آهن)
حسین ابراهیمی (سپیدرود رشت)
عبدالله ناصری (فولاد)

لیگ قهرمانان آسیا

نیمه نهایی
ﺳﻪشنبه 4 مهر 1396
الهلال عربستان 4 - 0 پرسپولیس
چهارشنبه 5 مهر 1396
شانگهای SIPG 1 - 1 اوراوا ردز
ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396
پرسپولیس - الهلال عربستان 19:30
چهارشنبه 26 مهر 1396
اوراوا ردز - شانگهای SIPG 14:00
مشاهده نمودار حذفی

لیگ قهرمانان اروپا

گروه A
ﺳﻪشنبه 21 شهریور 1396
بنفیکا 1 - 2 زسکامسکو
منچستریونایتد 3 - 0 بازل
چهارشنبه 5 مهر 1396
بازل 5 - 0 بنفیکا
زسکامسکو 1 - 4 منچستریونایتد
چهارشنبه 26 مهر 1396
زسکامسکو - بازل 22:15
بنفیکا - منچستریونایتد 22:15
ﺳﻪشنبه 9 آبان 1396
بازل - زسکامسکو 23:15
منچستریونایتد - بنفیکا 23:15
چهارشنبه 1 آذر 1396
زسکامسکو - بنفیکا 20:30
بازل - منچستریونایتد 23:15
ﺳﻪشنبه 14 آذر 1396
بنفیکا - بازل 23:15
منچستریونایتد - زسکامسکو 23:15
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 منچستریونایتد 2 6
2 بازل 2 3
3 زسکامسکو 2 3
4 بنفیکا 2 0
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ اروپا

گروه H
پنجشنبه 23 شهریور 1396
ستاره سرخ بلگراد 1 - 1 باته بوریسوف
جمعه 24 شهریور 1396
آرسنال 3 - 1 کلن
پنجشنبه 6 مهر 1396
کلن 0 - 1 ستاره سرخ بلگراد
باته بوریسوف 2 - 4 آرسنال
پنجشنبه 27 مهر 1396
باته بوریسوف - کلن 20:30
ستاره سرخ بلگراد - آرسنال 20:30
پنجشنبه 11 آبان 1396
کلن - باته بوریسوف 23:35
آرسنال - ستاره سرخ بلگراد 23:35
پنجشنبه 2 آذر 1396
باته بوریسوف - ستاره سرخ بلگراد 21:30
کلن - آرسنال 21:30
پنجشنبه 16 آذر 1396
ستاره سرخ بلگراد - کلن 23:35
آرسنال - باته بوریسوف 23:35
جدول گروه H
تیم بازیها امتیاز
1 آرسنال 2 6
2 ستاره سرخ بلگراد 2 4
3 باته بوریسوف 2 1
4 کلن 2 0
مشاهده جدول کامل گروه H

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های اروپایی

لیگ برتر انگلیس
جمعه 28 مهر 1396
وستهام - برایتون 22:30
شنبه 29 مهر 1396
چلسی - واتفورد 15:00
استوک‌سیتی - بورنموث 17:30
سوانسی - لسترسیتی 17:30
هادرسفیلد - منچستریونایتد 17:30
منچسترسیتی - برنلی 17:30
نیوکسل - کریستال پالاس 17:30
ساوتهمپتون - وست برومویچ 20:00
یکشنبه 30 مهر 1396
اورتون - آرسنال 16:00
تاتنهام - لیورپول 18:30
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

جدول لیگ های اروپایی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 منچسترسیتی 8 22
2 منچستریونایتد 8 20
3 تاتنهام 8 17
4 واتفورد 8 15
5 چلسی 8 13
6 آرسنال 8 13
7 برنلی 8 13
8 لیورپول 8 13
9 نیوکسل 8 11
10 وست برومویچ 8 10
11 ساوتهمپتون 8 9
12 هادرسفیلد 8 9
13 سوانسی 8 8
14 برایتون 8 8
15 وستهام 8 8
16 اورتون 8 8
17 استوک‌سیتی 8 8
18 لسترسیتی 8 6
19 بورنموث 8 4
20 کریستال پالاس 8 3
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

لیگ برتر والیبال

لیگ برتر
1st 2nd 3rd 4th 5th
چهارشنبه 26 مهر 1396
سایپا
شهرداری ورامین






15:00
رعد پدافند کاشان
خاتم اردکان






16:00
عمران ساری
شهرداری ارومیه






16:00
شهرداری تبریز
ایرانیان گنبد






16:00
کاله مازندران
شمس






16:00
بانک سرمایه
پیکان تهران






17:30
جدول لیگ برتر
تیم بازیها برد
1 بانک سرمایه 2 2
2 شهرداری تبریز 2 2
3 خاتم اردکان 2 2
4 ایرانیان گنبد 1 1
5 سایپا 2 1
6 عمران ساری 2 1
7 شمس 2 1
8 شهرداری ورامین 2 1
9 پیکان تهران 2 0
10 شهرداری ارومیه 2 0
11 رعد پدافند کاشان 2 0
12 کاله مازندران 1 0
مشاهده جدول کامل لیگ برتر

جام جهانی نوجوانان 2017

يک هشتم نهايی
دوشنبه 24 مهر 1396
نوجوانان كلمبیا 0 - 4 نوجوانان آلمان
نوجوانان پاراگوئه 0 - 5 نوجوانان آمریکا
ﺳﻪشنبه 25 مهر 1396
نوجوانان ایران 2 - 1 نوجوانان مکزیک
نوجوانان فرانسه 1 - 2 نوجوانان اسپانیا
نوجوانان انگلیس - نوجوانان ژاپن 18:00
نوجوانان مالی - نوجوانان عراق 18:00
چهارشنبه 26 مهر 1396
نوجوانان غنا - نوجوانان نیجر 15:00
نوجوانان برزیل - نوجوانان هندوراس 18:00
مشاهده نمودار حذفی