facebook

سه شنبه 25 شهریور

کد خبر: 1004004  زمان ارسال: 1391/12/23 14:26  تعداد بازدید: 63

مرگ جوان عراقي به خاطر برد بارسا


يک عراقي پس از پيروزي بارسلونا برابر ميلان با چاقو به فرد ديگري که طرفدار رئال مادريد بود، حمله برد و گردن او را زد.


رئال مادرید و بارسلونا دو غول فوتبال اسپانیا از محبوبیت بسیار زیادی در میان عراقی‌ها برخوردار هستند. بسیاری از فوتبالدوستان دیوانه وار عاشق این دو تیم اند تا جایی که حتی حاضرند به خاطر آنها دست به درگیری‌های خونین زده و جان خود و دیگران را به مخاطره بیاندازند.
دیشب پس از پایان بازی بارسلونا با میلان که با پیروزی چهار بر صفر آبی-اناری‌ها به پایان رسید، یک جوان طرفدار بارسلونا در عراق گردن دوست خود را که از رئال مادرید حمایت می‌کرد، با چاقو برید و او را به کام مرگ فرستاد.
روزنامه‌ «الزمان» عراق نوشت: پس از پایان بازی بارسلونا با میلان دو جوان عراقی پس از جدال لفظی طولانی بر سر بارسلونا و رئال مادرید با هم درگیر شدند که در نهایت یکی از آنها با چاقویی که در جیب داشت، گردن دیگری را زد و او را به قتل رساند. پس از این درگیری خونین افرادی که در آنجا بودند، قاتل را دستگیر کرده و تحویل پلیس دادند.
این برای نخستین بار نیست که در عراق چنین درگیری خونینی رخ می‌دهد. در بیست و یکم آوریل گذشته هم جمعی از هواداران بارسلونا و رئال مادرید در کلوپی شبانه در کربلا به شدت با هم درگیر شدند که در نتیجه‌ آن بسیاری زخمی و راهی بیمارستان شدند.


googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebookنام

پست الکترونیک


متن نظر