facebook

پنجشنبه 9 مرداد

کد خبر : 1009623    زمان ارسال : شنبه 1392/03/25 11:58

کشاورزي: مي‌توانيم همه را شوکه کنيم


دريافت کننده تيم ملي واليبال گفت: با پيروزي برابر صربستان در ليگ جهاني مي‌توانيم همه را شوکه کنيم.


آرش کشاورزي در مورد ديدار اول و دوم ايران برابر روسيه در ليگ جهاني، اظهار داشت: روس‌ها در ديدار برابر ما با ترکيبي متفاوت وارد ميدان شدند و تقريبا بخش زيادي از آناليزهاي ما را از بين بردند. با توجه به اينکه آناليز ما از حريف ناقص شده بود، کار برايمان سخت بود، اما با اين وجود عملکرد خوبي داشتيم و حتي يک گيم هم از قهرمان جهان گرفتيم.

به گزارش فارس،وي افزود: با شناختي که در بازي اول از روس‌ها به دست آورديم در بازي دوم راحت‌تر بازي کرديم. در کل نشان داديم که واليبال ايران رو به پيشرفت است و قطعا روز‌هاي خوبي در انتظار تيم ايران خواهد بود؛ البته نبايد از حضور ولاسکو در کنار تيم و صحبت‌هايش با بازيکنان هم به راحتي گذشت. وي با صحبت‌هايش روحيه بازيکنان را بالا مي‌برد.

کشاورزي درخصوص بازي دوم ايران در ليگ جهاني برابر صربستان خاطرنشان کرد: ايران تاکنون چندين بار با صربستان بازي کرده است و از سبک کلي اين تيم شناخت دارد. حتما کادر فني فيلم بازي اول و دوم اين تيم در ليگ جهاني را هم تحليل خواهد کرد تا ملي‌پوشان بهترين عملکرد را برابر حريف خود داشته باشند. بازيکنان ايران انگيزه زيادي دارند و اگر بتوانند دستورات کادر فني را به خوبي اجرا کنند، مي‌توانيم با پيروزي برابر صربستان همه را شوکه کنيم.

دريافت کننده تيم ملي واليبال اظهار داشت: پتکوويج، پاسور صربستان در تيم کاله بازي مي‌کرد و اکثر بازيکنان با سبک بازي اين بازيکن آشنا هستند که اين موضوع هم مي‌تواند نکته مثبتي براي ما باشد. روش بازي پتکوويچ که بعيد است تغيير کند، اما اين موضوع را هم بايد در نظر بگيريم که بازيکنان ايران هم در تيم ملي عملکرد به مراتب بهتري نسبت به ليگ دارند.
googlereader googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebookنام

پست الکترونیک


متن نظر