کد خبر: 980423   زمان: 1391/05/03 15:56  تعداد بازدید: 152

روز و ساعت مسابقات ورزشکاران ايراني در المپيک


مسابقه ورزشکاران ايراني از روز افتتاحيه بازي‌هاي المپيک لندن آغاز مي‌شود.


کاروان ورزشي ايران 54 سهميه المپيک 2012 لندن به دست آورد که اين ملي‌پوشان درست در روز مراسم افتتاحيه رقابت‌هاي خود را آغاز خواهند کرد و تا روز آخر، ايراني‌ها براي کسب مدال با رقيبان خود مبارزه خواهند کرد. البته محمدرضا رودکي به دليل مصدوميت و جواد محجوب به دليل بيماري، مسابقه نخواهند داد تا جودوي ايران ورزشکاري را به روي تاتامي نفرستد.
ششم مرداد (27 آگوست) که درست روز مراسم افتتاحيه بازي‌ها است، دو کماندار ايران يعني ميلاد وزيري و زهرا دهقان به رقابت با رقبا مي‌پردازند و در روز پاياني بازي‌هاي المپيک، دو شانس مدال کاروان ايران يعني مهدي تقوي و رضا يزداني، دو ملي‌پوش کشتي آزاد در صبح روز مراسم اختتاميه به مصاف حريفان خواهند رفت.
برنامه روزشمار 52 ملي پوش کاروان ايران در بازيهاي المپيک به ترتيب زير است:(ساعت‌ها به وقت تهران است)
(در رشته هايي مانند بوکس، دو ميداني،‌ تنيس روي ميز، شنا و ... تنها برنامه دور اول مسابقات ايراني‌ها در اين برنامه لحاظ شده و با صعود به مرحله ي بعد بايد در روزهاي ديگر به رقابت با حريفان بپردازند.)
جمعه 6 مرداد( 27 جولاي)
ساعت 12:30: تير و کمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord''s Cricket Ground)
ساعت 16:30: تيرو کمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعیین رنکینگ (ورزشگاه Lord''s Cricket Ground)
شنبه 7 مرداد (28 جولاي)
ساعت 11:45 صبح: تيراندازي 10 متر تفنگ بادی زنان – مه‌لقا جام بزرگ و الهه احمدی- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)
از ساعت 12:30 : تنیس روی میز زنان – ندا شهسواری –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)
از ساعت 13:15: تنيس روي ميز مردان – نوشاد عالمیان –دور مقدماتی (ورزشگاه Excel)
ساعت 13:30 : دوچرخه‌سواري جاده – مهدی سهرابی و امیر زرگری (در حومه لندن)
ساعت 15:30 : تيراندازي 10 متر تپانچه بادی مردان – ابراهیم برخورداری- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)
ساعت 16: رويينگ تک‌نفره سنگین وزن مردان – محسن شادی - (ورزشگاه Eton Dorney)
ساعت 17: روئینگ تک‌نفره سنگین وزن زنان – سولماز عباسی- (ورزشگاه Eton Dorney)
يکشنبه 8 مرداد (29 جولاي)
از ساعت 14: شمشيربازي سابر – مجتبی عابدینی- مرحله یک شصت و چهارم (ورزشگاه ExCel)
از ساعت 18 تا يک بامداد 9 مرداد: بوکس وزن 69 کيلوگرم – امین قاسمی پور- دور اول (ورزشگاه ExCel)
دوشنبه 9 مرداد (30 جولاي)
ساعت 12:30 صبح : تير و کمان مردان – میلاد وزیری- مسابقه حذفی(ورزشگاه Lord''s Cricket Ground)
ساعت 12:56 : تير و کمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه حذفي (ورزشگاه Lord''s Cricket Ground)
از ساعت 18:15 تا 01:15 : بوکس وزن 81 کيلوگرم – احسان روزبهانی – دور اول- (ورزشگاه ExCel)
سه شنبه 10 مرداد (31 جولاي)
13:30 صبح: شنا 100 متر آزاد- محمد بیداریان- دور مقدماتی (ورزشگاه Aquatics Center)
از ساعت 18:15 تا 01:15 بوکس وزن 64 کيلوگرم – مهدی طلوتی- دور اول (ورزشگاه ExCel)
چهارشنبه 11 مرداد (1 آگوست)
از ساعت18 تا 1 بامداد بوکس وزن 91 کيلوگرم- علی مظاهری (ورزشگاه ExCel )
ساعت17:45 دوچرخه سواري تايم تريل انفرادي – علیرضا حقی (محل برگزاری Hampton Court Palace)
پنج شنبه 12 مرداد (2 آگوست)
جواد محجوب، جودوکار ايران در اين روز رقابت داشت که به دليل بيماري گوارشي از شرکت در رقابت‌هاي المپيک بازماند.
جمعه 13 مرداد (3 آگوست)
ساعت13:30 : پرتاب وزنه – امین نیک فر (ورزشگاه المپیک)
ساعت14:45 : پرتاب چکش – کاوه موسوی (ورزشگاه المپیک)
ساعت22:30 : وزنه برداري دسته 85 کيلوگرم - سهراب مرادی و کیانوش رستمی (ورزشگاه ExCel)
ساعت23:20 : پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپیک)
شنبه 14 مرداد (4 آگوست)
ساعت13:30 : دو و ميداني 100 متر- رضا قاسمی (ورزشگاه المپیک)
ساعت14:05 : دوومیدانی 400 متر – سجاد هاشمی آهنگری (ورزشگاه المپیک)
ساعت20:30 :پیاده روی 20 کیلومتر – ابراهیم رحیمیان (ورزشگاه المپیک)
ساعت22:30 :وزنه برداري دسته 94 کيلوگرم- سعید محمد پور (ورزشگاه ExCel)
يکشنبه 15 مرداد (5 آگوست)
از ساعت16:30 : کشتي فرنگي وزن 55 کيلوگرم – حمید سوریان (ورزشگاه ExCel)
دوشنبه 16 مرداد (6 آگوست)
ساعت13: قایقرانی کایاک تک نفره 1000 متر مردان- احمدرضا طالبیان
ساعت13:30: پرتاب دیسک مرحله مقدماتی – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)
ساعت14:15: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتی – لیلا رجبی (ورزشگاه المپیک)
ساعت14:20 :دوی 800 متر مرحله اول - سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)
ساعت16:30: کشتي فرنگي وزن 60 کیلوگرم امید نوروزی- وزن 84 کیلوگرم حبیب الله اخلاقی – وزن 120 کيلوگرم بشیر باباجان زاده (ورزشگاه ExCel)
ساعت22:30: وزنه برداري دسته 105 کيلوگرم - نواب نصیر شلال (ورزشگاه ExCel)
سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست)
ساعت13:40: کاياک تک نفره 500 متر زنان - آرزو حکيمي
ساعت13:40 : دوی 110 متر با مانع- روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)
ساعت 16:30: کشتي فرنگي وزن 66 کیلوگرم سعید عبدولی و 96 کيلوگرم قا سم رضایی (ورزشگاه ExCel)
ساعت 23:15: پرتاب دیسک ، فینال – احسان حدادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)
ساعت23:25: دوی 800 متر، نیمه نهایی – سجاد مرادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)
ساعت22:30: وزنه برداري دسته 105+ کيلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)
چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست)
ورزشکاران ايراني در اين روز رقابت ندارند.
پنج شنبه 19 مرداد (9 آگوست)
از ساعت 12:45: تکواندو وزن 68 کيلوگرم – محمد باقری معتمد (ورزشگاه ExCel)
جمعه 20 مرداد (10 آگوست)
ساعت 12:30 : تکواندو وزن 80 کيلوگرم مردان، یوسف کرمی و 67 کيلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)
ساعت 13:42: قايقراني کاياک200 متر زنان – آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)
ساعت 16:30: کشتي آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 کيلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاه
ExCel)
شنبه 21 مرداد (11 آگوست)
از ساعت 16:30: کشتي آزاد وزن 60 کيلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری و 120 کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)
يکشنبه 22 مرداد (12 آگوست)
از ساعت 12:30 صبح: کشتي آزاد وزن 66 کیلوگرم مهدی تقوی و 96 کيلوگرم رضا یزدانی (ورزشگاه ExCel)






googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebook



ديدگاه کاربران