کد خبر: 00902052   زمان: 1391/07/15 16:39  تعداد بازدید: 113

احمدحسن زاده: تیم نیاز به آرامش دارد


مهاجم تيم فوتبال مس کرمان با اشاره به وضعيت کنوني مس کرمان گفت: در شرايط کنوني مس کرمان به آرامش و تقويت روحيه نياز دارد و مسلما با مهيا شدن اين شرايط مس به جايگاه حقيقي خود باز خواهد گشت.


احمد حسن زاده در گفتگو با مهر اظهار داشت: مس کرمان تیمی با پشتوانه مناسب است که می تواند همچون گذشته از تیمهای بالا جدولی باشد و حتی سهمیه آسیایی را از آن خود کند.
وی افزود: نتایجی که تا کنون کسب کرده ایم مناسب نام این تیم نیست زیرا فوتبال کرمان نشان داده که جایگاه بسیار مناسبتری دارد و باید با تلاش و کوشش و همدلی بین بازیکنان، مسئولان و هواداران به این مهم دست یابیم.
این بازیکن مس کرمان که به تازگی به اردوی تیم ملی دعوت شده است افزود: دوری از حاشیه و حمایت همه جانبه در حال حاضری چیزی است که تیم نیاز دارد و باید در همین مسیر نیز گام برداریم تا به بهترین شکل ممکن امکان نشان دادن استعدادهای تیم را در لیگ برتر داشته باشیم.
وی گفت: همه بازیکنان تیم متحد شده اند که نتایج گذشته را جبران کنند و امیدواریم با کمی خوش شانسی و تلاش بیشتر بتوانیم تنها بر روی کسب نتایج بهتر تمرکز کنیم و امتیازهای لازم را جمع آوری کنیم.
وی در خصوص تیم ملی نیز گفت: بازی با کره جنوبی مشکل است اما تیم ملی باید در این بازی امتیاز بگیرد و تمام تلاشم را در این راستا به کار می گیرم.
وی افزود: هم اکنون تمرینات تیم آغاز شده است و همه بازیکنان در شرایط مطلوب قرار دارند و در صورت صلاحدید کادر فنی تیم ملی در مقابل کره جنوبی تمام تلاشم را به کار خواهم بست تا دروازه این تیم را باز کنم.


googleplus stumbleupon digg cloob twitter facebookديدگاه کاربران