کانال تلگرام ورزش سه
کد خبر: 1004004/0  زمان: 14:26  1391/12/23  بازدید: 430

مرگ جوان عراقی به خاطر برد بارسا


یک عراقی پس از پیروزی بارسلونا برابر میلان با چاقو به فرد دیگری که طرفدار رئال مادرید بود، حمله برد و گردن او را زد.


رئال مادرید و بارسلونا دو غول فوتبال اسپانیا از محبوبیت بسیار زیادی در میان عراقی‌ها برخوردار هستند. بسیاری از فوتبالدوستان دیوانه وار عاشق این دو تیم اند تا جایی که حتی حاضرند به خاطر آنها دست به درگیری‌های خونین زده و جان خود و دیگران را به مخاطره بیاندازند.
دیشب پس از پایان بازی بارسلونا با میلان که با پیروزی چهار بر صفر آبی-اناری‌ها به پایان رسید، یک جوان طرفدار بارسلونا در عراق گردن دوست خود را که از رئال مادرید حمایت می‌کرد، با چاقو برید و او را به کام مرگ فرستاد.
روزنامه‌ «الزمان» عراق نوشت: پس از پایان بازی بارسلونا با میلان دو جوان عراقی پس از جدال لفظی طولانی بر سر بارسلونا و رئال مادرید با هم درگیر شدند که در نهایت یکی از آنها با چاقویی که در جیب داشت، گردن دیگری را زد و او را به قتل رساند. پس از این درگیری خونین افرادی که در آنجا بودند، قاتل را دستگیر کرده و تحویل پلیس دادند.
این برای نخستین بار نیست که در عراق چنین درگیری خونینی رخ می‌دهد. در بیست و یکم آوریل گذشته هم جمعی از هواداران بارسلونا و رئال مادرید در کلوپی شبانه در کربلا به شدت با هم درگیر شدند که در نتیجه‌ آن بسیاری زخمی و راهی بیمارستان شدند.ديدگاه کاربران
آخرین اخبار