لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1019757/0 زمان: 20:25   1392/05/31 بازدید: 775

گزارش تمرین آبی‌پوشان

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب پنج بازیکن و دو تن از مربیان این تیم برگزار شد.

  تیم استقلال یک روز پس از برگزاری دیدار مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز تمرینات خود را در کمپ مرحوم حجازی پیگیری کرد.
در تمرین امروز آبی‌پوشان فرهاد مجیدی، سید‌مهدی رحمتی، سیاوش اکبر‌پور، آندو تیموریان و احمد جمشیدیان غایب بودند ضمن آنکه مجید صالح به دلیل سفر به آمریکا و حمید بابازاده با هماهنگی با کادر فنی در تمرین امروز حضور نداشتند.
*قبل از شروع تمرین امروز سرمربی تیم استقلال، فیلم دیدار شب گذشته تیمش مقابل بوریرام تایلند را تماشا و نقاط ضعف و قوت تیمش را مشاهده کرد.
*گوران لاوره هافبک صربستانی استقلال امروز در ابتدا با لباس غیر ورزشی به محل تمرین آمد. وی در حالی که بازیکنان خود را آماده تمرین می‌کردند روی نیمکت نشست و مجددا این شائبه به وجود آمد که به خاطر مشکلات مالی ناراحت است اما مدیر برنامه‌های این بازیکن بعد از گذشت چند دقیقه از تمرین ساک ورزشی او را تحویل داد تا لاوره بلافاصله در کنار دیگر آبی‌پوشان تمرین کند.
*خسرو حیدری با تاخیر جزئی به محل تمرین آبی‌پوشان رسید.
*هاشم بیک‌زاده که از ناحیه مچ پا دچار تورم شده بود پس از هماهنگی با کادر فنی تمرین نکرد. دکتر نوروزی در این باره به فارس گفت: مصدومیت این بازیکن جدی نیست و او از فردا در تمرینات شرکت خواهد کرد.
*در ابتدای تمرین امروز سرمربی تیم استقلال تمام بازیکنان این تیم را دور هم جمع کرد و حدود 20 دقیقه با شاگردانش به صحبت پرداخت. قلعه‌نویی در خصوص بازی شب گذشته با بازیکنان استقلال صحبت کرد و نکاتی را که آنها در دیدار دیشب رعایت نکرده بودند به آنها گوشزد.
*با توجه به دیدار آینده آبی‌پوشان مقابل راه‌آهن مجددا بازیکنان استقلال با توپ‌های شرکت آل‌اشپورت تمرین کردند. حنیف عمران‌زاده به محض دیدن این توپ‌ها یکی از آنها را در دست گرفت و گفت: دلم برای این توپ‌ها تنگ شده بود.
*بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل بورایرام به میدان رفته بودند در ابتدای تمرین ریکاوری کردند و تنها دور زمین دویدند. بقیه بازیکنان زیر نظر ستار همدانی و دیگر اعضای کادر فنی برنامه‌های تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.
*منصور پورحیدری، شاهرخ بیانی، میرشاد ماجدی، سیروس دین‌محمدی و دکتر نوروزی نفرات حاضر در تمرین امروز آبی‌پوشان بودند.
*تنها 30 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز تیمشان حضور داشته و در سکوت کامل نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی شدند.
*جواد نکونام در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با امیر قلعه‌نویی به صحبت پرداخت.
*مسئولان استقلال و کادر فنی این تیم به دنبال این مسئله بودند که آیا سازمان لیگ با تعویق دیدار تیم‌شان مقابل راه‌آهن موافقت کرده یا خیر و از همین رو می‌خواستند برنامه‌ریزی تمرینات یکی دو روز آینده را انجام دهند.
*تمرینات تیم استقلال در صورت عدم تعویق بازی با راه‌آهن فردا ساعت 18 و 30 دقیقه پیگیری خواهد شد.
این تیم طبق برنامه روز یکشنبه به مصاف راه‌آهن خواهد رفت.
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.