کد خبر : 1237503 |
11 اردیبهشت 1394 ساعت 10:00 |
11.6K بازدید |
0
دیدگاه
رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی نوجوانان - تهران
معرفیبرترینهای پنجوزن اول کشتی آزاد و فرنگی
نفرات برتر پنج وزن اول رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی نوجوانان برای حضور در رقابتهای آسیایی هند و جهانی بوسنی و هرزگوین مشخص شدند.
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در روز اول این رقابتها که با حضور 38 آزادکار و 41 فرنگی کار به صورت دورهای و دوحذفی در خانه کشتی شماره 2 مجموعه آزادی تهران برگزار شد، نفرات برتر مشخص شدند.
اسامی شش نفر برتر اوزان پنج گانه دو رشته به شرح زیر است:
* کشتی آزاد:
42 کیلوگرم : امیرمحمد یزدانی (مازندران)، مهدی عشقی (مازندران)، علی حافظی پور (لرستان)، وحید ورزیده (تهران)، یوسف سلیمانی (خراسان رضوی) و اشکان همتی (تهران)
50 کیلوگرم: رضا علی جانزاده (مازندران)، مجید داستان (تهران)، عرفان آیینی (تهران)، اشکان کوشکی (لرستان)، سجاد ترغو (خراسان رضوی) و حسین یکتن (گیلان)
58 کیلوگرم: امیرحسین کاوسی (مازندران)، مهدی اکبری (تهران)، مرتضی رخشانی (خراسان رضوی)، محمد طالبی (تهران)، علیرضا قاسمی زاده (تهران) و عارف کاظمی (گیلان)
69 کیلوگرم: مجتبی اصغری (گیلان)، سجاد غلامی (البرز)، علی سوادکوهی (مازندران)، الیاس طریق (گیلان)، علی سیفی (ایلام) و محمدرضا مرادیانی (کرمانشاه)
85 کیلوگرم: ابوالفضل هاشمی (مازندران)، میثم عبدی (تهران)، سیدمیثم طباطبایی (تهران)، رضا ارجی (خراسان رضوی)، ابوالفضل گیل پور (مازندران) و سجاد عزیزی (تهران)
* کشتی فرنگی:
42 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان)، مهدی قربانی (قم)، محمد حسینوند (خوزستان)، امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، امید علیایی (اردبیل) و وحید هکی (خوزستان)
50 کیلوگرم: محمدرضا مختاری (فارس)، علیرضا نجاتی (قم)، مهدی محسنی نژاد (خوزستان) ، حامد رضائی (خوزستان) اشکان میرکاری (لرستان) و حجت اله اسماعیلی (فارس)
58 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد (خوزستان)، رضا تقی زاده (مازندران) ، شهریار عزیزی (لرستان)، محمد معصومی (فارس)، اشکان سعادتی (تهران) و عباس مقدسی (خراسان رضوی)
69 کیلوگرم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)، مهران سعادتی فر (خوزستان)، عزیزاله علی زاده (مازندران)، نعیم غربتی (گیلان)، پیمان جلیلیان (کرمانشاه) و آرمان پاپی (خوزستان)
85 کیلوگرم: حسین مهدی نژاد (مازندران)، علیرضا خلیلی (مازندران)، محمدرضا دیارخواه (تهران)، سعید یوسفی(تهران)، سید محمد حسین طالبیان (تهران) و حسن فروزنده (اردبیل)
اسامی شش نفر برتر اوزان پنج گانه دو رشته به شرح زیر است:
* کشتی آزاد:
42 کیلوگرم : امیرمحمد یزدانی (مازندران)، مهدی عشقی (مازندران)، علی حافظی پور (لرستان)، وحید ورزیده (تهران)، یوسف سلیمانی (خراسان رضوی) و اشکان همتی (تهران)
50 کیلوگرم: رضا علی جانزاده (مازندران)، مجید داستان (تهران)، عرفان آیینی (تهران)، اشکان کوشکی (لرستان)، سجاد ترغو (خراسان رضوی) و حسین یکتن (گیلان)
58 کیلوگرم: امیرحسین کاوسی (مازندران)، مهدی اکبری (تهران)، مرتضی رخشانی (خراسان رضوی)، محمد طالبی (تهران)، علیرضا قاسمی زاده (تهران) و عارف کاظمی (گیلان)
69 کیلوگرم: مجتبی اصغری (گیلان)، سجاد غلامی (البرز)، علی سوادکوهی (مازندران)، الیاس طریق (گیلان)، علی سیفی (ایلام) و محمدرضا مرادیانی (کرمانشاه)
85 کیلوگرم: ابوالفضل هاشمی (مازندران)، میثم عبدی (تهران)، سیدمیثم طباطبایی (تهران)، رضا ارجی (خراسان رضوی)، ابوالفضل گیل پور (مازندران) و سجاد عزیزی (تهران)
* کشتی فرنگی:
42 کیلوگرم: پویا دادمرز (خوزستان)، مهدی قربانی (قم)، محمد حسینوند (خوزستان)، امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، امید علیایی (اردبیل) و وحید هکی (خوزستان)
50 کیلوگرم: محمدرضا مختاری (فارس)، علیرضا نجاتی (قم)، مهدی محسنی نژاد (خوزستان) ، حامد رضائی (خوزستان) اشکان میرکاری (لرستان) و حجت اله اسماعیلی (فارس)
58 کیلوگرم: امین کاویانی نژاد (خوزستان)، رضا تقی زاده (مازندران) ، شهریار عزیزی (لرستان)، محمد معصومی (فارس)، اشکان سعادتی (تهران) و عباس مقدسی (خراسان رضوی)
69 کیلوگرم: شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)، مهران سعادتی فر (خوزستان)، عزیزاله علی زاده (مازندران)، نعیم غربتی (گیلان)، پیمان جلیلیان (کرمانشاه) و آرمان پاپی (خوزستان)
85 کیلوگرم: حسین مهدی نژاد (مازندران)، علیرضا خلیلی (مازندران)، محمدرضا دیارخواه (تهران)، سعید یوسفی(تهران)، سید محمد حسین طالبیان (تهران) و حسن فروزنده (اردبیل)