کد خبر: 1317073/30 زمان: 10:46   1395/01/25 بازدید: 200,347

CR7 رئالی ها را پولدارتر می‌کند؟

هت‌تریک 8.5 میلیون یورویی کریس رونالدو

پیروزی شب گذشته رئال مادرید مقابل ولفسبورگ، از جنبه های مختلف برای این باشگاه سودآور بود.

به گزارش "ورزش سه"، با این پیروزی رئال به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسید؛ هواداران به کسب جام در این فصل امیدوار ماندند؛ روحیه بازیکنان برای ادامه فصل همچنان در بهترین شرایط باقی ماند؛ ضمن اینکه باشگاه رئال هم سود مالی هنگفتی از این پیروزی برد.در واقع سه گلی که رونالدو شب گذشته وارد دروازه ولفسبورگ کرد، 8.5 میلیون یورو برای این باشگاه سودآوری داشت. براساس قوانین یوفا، تیمی که به نیمه نهایی چمپیونزلیگ برسد، 7 میلیون یورو پاداش دریافت می کند. علاوه بر این، هر پیروزی در این مرحله از چمپیونزلیگ،1.5 میلیون یورو پاداش به همراه دارد.
اگر رئال بتواند به فینال میلان صعود کند، پاداشی بین 10.5 تا 15 میلیون یورو در انتظارش خواهد بود و اگر این تیم بتواند جام را بالای سر ببرد، در مجموع این فصل چمپیونزلیگ، 55 میلیون یورو پاداش خواهد گذاشت.

ضمن اینکه در پایان رقابت ها، هر تیم براساس تعداد گل هایی که به ثمر رسانده، پاداش می گیرد. در این مورد هم مطمئنا نقش کریس رونالدو بیش از بقیه است. او تا اینکه 16 گل زده و با توجه به اینکه حداقل دو بازی دیگر در این فصل لیگ قهرمانان در پیش دارد، می تواند آمارش را بهتر هم بکند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.