لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1340415/32 زمان: 17:35   1395/04/22 بازدید: 107,623

لیست جدید لوزانو برای المپیک اعلام شد؛

ظریف از ریو جا ماند

در آخرین لیست اعلام شده از سوی رائول لوزانو برای المپیک ریو فرهاد ظریف، آرمین تشکری و علیرضا مباشری از ترکیب خط خوردند.

به گزارش ورزش سه، بازی های المپیک 2016 ریو از 16 مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز می شود که تیم ملی والیبال کشورمان از روز یکشنبه 20 تیرماه تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در این رقابت ها با حضور 16 بازیکن در سالن والیبال مجووعه ورزشی آزادی آغاز کرد.


رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال عصر امروز سه شنبه 22 تیرماه، اسامی 13 بازیکن به نام های سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مصطفی شریفات، شهرام محمودی، امیر غفور، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، محمد جواد معنوی نژاد، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی پور و مهدی مرندی  را برای حضور در ادامه تمرینات گروه الف تیم ملی اعلام کرد که در پایان این مرحله از اردو اسامی 12 بازیکن نهایی ایران برای شرکت در بازیهای المپیک از سوی لوزانو اعلام خواهد شد.


غیبت فرهاد ظریف در این لیست بزرگترین تغییر تیم ملی محسوب می شد و در کنار او آرمین تشکری و علیرضا مباشری هم به ریو نخواهند رفت.

 

تیم ملی والیبال ایران خرداد ماه امسال پس از 52 سال برای نخستین بار جواز حضور در بازیهای المپیک را کسب کرد و مردان والیبال ایران از 16 مرداد در نخستین تجربه خود در المپیک مقابل آرژانتین به میدان خواهند رفت.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.