لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1345338/29 زمان: 17:39   1395/05/10 بازدید: 12,231

گزارش:

شروع تمرینات پیش فصل 3 ستاره رئال مادرید

تونی کروس، گرت بیل و په په از امروز تمرینات پیش فصل خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، نزدیک به دو هفته است که تمرینات آماده سازی رئال مادرید برای فصل آتی شروع شده و کهکشانی ها هم اکنون اردویی در ایالات متحده برپا کرده اند. رئال دو بازی دوستانه نیز مقابل پاری سن ژرمن و چلسی برگزار کرده که حاصلش یک شکست مقابل تیم پاریسی و یک برد برابر چلسی بوده است.

 

 

زیدان در حال حاضر اکثر بازیکنان خود را در اختیار دارد و از امروز نیز کروس، په په و گرت بیل به تمرینات اضافه می شوند هرچند که این سه بازیکن به آمریکا نخواهند رفت بلکه در کمپ والدبباس مادرید، تمرینات خود را شروع می کنند تا کاروان رئال از آمریکا بازگردد. بدین ترتیب در بازی روز 13 مرداد برابر بایرن نیز شاهد حضور این سه بازیکن نخواهیم بود.

 

تونی کروس پس از 29 روز، بیل پس از 32 روز و په په نیز پس از 27 روز استراحت، تمریناتشان را از سر خواهند گرفت. په په از این حیث پس از کوواچیچ(24 روز استراحت)، دومین بازیکنی در رئال است که کمترین میزان استراحت به وی رسیده است.

زیدان امیدوار است بتواند از این سه بازیکن در بازی سوپرکاپ اروپا مقابل سویا(19 مرداد) استفاده کند. تنها غایب رئال رونالدو است که به دلیل مصدومیت، فعلا در دسترس نخواهد بود.

 

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.