لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1386438/35 زمان: 09:30   1395/10/22 بازدید: 13,138

تایید پیشنهاد اروپایی سردار توسط باشگاه روسی

روستوف: آزمون تا پایان فصل با ما می‌ماند

سرانجام در اولین واکنش رسمی به شایعات گسترده پیرامون ابراز تمایل باشگاه های مطرح اروپا برای جذب مهاجم ایرانی روستوف، این باشگاه روسی دریافت پیشنهادات وسوسه کننده را تایید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سردار آزمون از جمله نام هایی است که در ماه های اخیر به سوژه اصلی رسانه های معتبر اروپا در بازار نقل و انتقالات زمستانی تبدیل شده و از باشگاه های همچون لیورپول، دورتموند، آژاکس، آیندهوون، مارسی و ... به عنوان مشتریان اصلی او نام برده شد اما هیچ گاه این پیشنهادات مورد تایید باشگاه روستوف قرار نگرفت تا این که سرانجام با بازگشت بازیکن ایرانی به اردوی تیم در ابوظبی امارات یکی از مدیران باشگاه روسی از پیشنهاد جالب توجه اروپایی برای ستاره ایرانی صحبت کرد.


اوزندوف، یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه روستوف و مدیر اجرایی این تیم در مصاحبه با سایت sport ru حرف های جالبی در خصوص آینده مهاجم ایرانی زد که بخش مهم آن به تایید دریافت پیشنهادات وسوسه کننده از باشگاه های مطرح اروپا برمی گشت. او در همین ارتباط گفت: «پیشنهاد خوبی برای آزمون دریافت کردیم اما در نشستی که با این بازیکن داشتیم مقرر شد که سردار همچنان تا پایان فصل با تیم ما بماند و در تابستان برای فروش او اقدام کنیم. ما حرف هایمان را با هم زدیم و آزمون  هم قانع شد که در حال حاضر ماندن در روستوف بهترین تصمیم برایش خواهد بود».


پیرو همین مصاحبه سردار آزمون بعد از گذشت سه روز از اردوی تیم روسی در امارات به ابوظبی رفت و از دیروز تمریناتش را زیر نظر قربان بردی اف آغاز کرد تا به تمامی شایعات اخیر پایان دهد. البته برخی رسانه های دیگر روسی مدعی شدند که مشتریان اروپایی آزمون دست بردار نیستند و همچنان در حال مذاکره با مدیران روستوف هستند تا رضایت آنها برای خرید مهاجم ایرانی را جلب کنند.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.