کد خبر: 1388963/9 زمان: 15:35   1395/11/01 بازدید: 34,109

چینی نمی تواند من را نقد کند

رجبی: آندو باید طلبش را ببخشد

پیشکسوت استقلال ادعا می کند که اگر آندو طلب خود را ببخشد، انتقالش به این تیم اتفاق خوبی است.

رضا رجبی پیشکسوت استقلال در گفت وگو  با "ورزش سه" در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به جذب تیموریان به این تیم چیست، گفت: «آندو به لحاظ فنی بازیکنی است که اگر مصدوم نباشد، همه تلاشش را در زمین انجام می دهد و چیزی کم نمی گذارد اما در بحث مالی، به نظرم این بازیکن باید تعصبش را به استقلال ثابت کند و مطالباتش را ببخشد. خیلی ها این کار را کرده اند تا تعصب خود را به استقلال ثابت کنند. او نباید مته به خشخاش بگذارد و حالا که بحث مطالباتش رسانه ای شده، باید خودی نشان بدهد. به نظرم با حضور جپارف، تیموریان و چشمی استراتژی استقلال باید عوض شود.»


او ادامه داد: «متاسفانه ما پیشکسوتان در خیابان شرمنده مردم هستیم و از ما سوال می شود. مگر ما بدمان می آید استقلال نتیجه بگیرد؟ الان آندو به لحاظ فنی می تواند به تیم کمک کند ولی اینکه در رسانه ها عنوان شده که او در مذاکرات با استقلال، بحث مطالباتش را پیش کشیده است، خوب نبود.»


پیشکسوت استقلال در پایان در واکنش به این سوال که نظرش راجع به اظهارات چینی علیه خودش چیست، عنوان کرد: «این حرف ها که مال چینی نبود. رزومه من مشخص است و همه می دانند 11 سال در استقلال بازی کرده ام. من در سه رده ملی کاپیتان بوده ام و مدرک مربیگری حرفه ای دارم. اینکه برخی از این افراد در استقلال هستند، دلیل بر کار بلدی آنها نیست. چینی زمان خود من مربی یکی از تیم های پایه شد. من را باید قلعه نویی، دایی و پروین و امثال آنها نقد کنند نه چینی. من سرم زیر بغل کسی نیست. من در تلویزیون امانت دار مردم هستم و باید حقایق را بگویم. با این حال خوشحالم که چینی این حرف ها را زده نه یک فرد بزرگ.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.