لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1396601/34 زمان: 16:37   1395/11/29 بازدید: 40,842

کمیته اخلاق به عجیب‌ترین فساد فوتبال ورود کرد

امتحانات کارگزاری فدراسیون فوتبال (صدور لایسنس برای ایجنت‌ها) در حالی برگزار شد که به گفته شرکت‌کنندگان، تخلفات زیادی در آن صورت گرفت و قوانین مورد نظر فیفا رعایت نشد.

به گزارش "ورزش سه"، و به نقل از روزنامه خبر ورزشی  ظاهراً کمیته اخلاق پرونده‌ای را زیر دست دارد که در آن ماجرای فروش سؤالات کارگزاری فوتبال به داوطلبان و اعطای مجوز دلالی با دریافت مبالغ کلان مطرح شده است!


چند تن از ایجنت‌ها که علاقه‌ای به افشای نام‌شان نداشته‌اند،  در این خصوص گفتند: «گفته می‌شد سؤالات لو رفته چرا که طراحان سؤال با بعضی از ایجنت‌ها یا دلال‌ها دوست هستند!»


در امتحان سال 94 هوشنگ نصیرزاده، مصطفی شهبازی و محمدرضا کسرایی هر یک 20 سؤال را برای این آزمون طرح کردند که نهایتاً 15 سؤال از این 20 سؤال برای آزمون انتخاب شد. شب امتحان یکی، دو داوطلب با نصیرزاده تماس می‌گیرند و به او اطلاع می‌دهند سؤالات لو رفته و حتی چند سؤال را برای او می‌خوانند. در نهایت قرار می‌شود سؤالات جدیدی طراحی شود که این مسئولیت باز برعهده نصیرزاده گذاشته می‌شود و...


 نصیرزاده در این ارتباط می‌گوید: «درباره لو رفتن سؤالات نمی‌توانم قطعی نظر بدهم اما یکی، دو سؤال به من اطلاع داده شد و در برگه سؤالات هم بود. من هم ماجرا را به دبیرکل و حراست اطلاع دادم و قرار شد سؤال‌ها عوض شود و...» کل این ماجرا مربوط به آزمون سال 94 است اما ظاهراً با وجود همه مشکلات، همان طراحان سال قبل برای سال 95 هم سؤال طرح کرده‌اند!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.