لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1396603/32 زمان: 16:43   1395/11/29 بازدید: 26,920

در دیدار عجیب جام جهانی کشتی؛

راز محبوبیت باروز در ایران چه بود؟ (عکس)

در دیدار مهم دو تیم آذربایجان و آمریکا، جردن باروز آمریکایی در حالیکه از حریف خود عقب بود، با تشویق بی امان تماشاگران ایرانی از یک بازی باخته، برد ساخت.

به گزارش "ورزش سه"، جام جهانی کشتی آزاد در کرمانشاه پیگیری می شود و تا ساعاتی دیگر تیم ملی کشتی ایران در فینال رو در روی آمریکا قرار می گیرد. امروز در یکی از مهم ترین رقابت ها آذربایجان رو در روی آمریکا قرار گرفت که برنده این دیدار راهی فینال می شد. چالش های موجود برای حضور آمریکایی در ایران روزهای پر التهابی را برای کشتی رقم زده بود اما با تمام این مسائل این تیم راهی کرمانشاه شد تا یکی از مهیج ترین رویدادهای خود را تجربه کند.

 


ستاره های مطرح آمریکایی بیش از هر تیمی تشویق می شدند اما در این میان جردن باروز ستاره وزن 74 کیلوگرم با توجه به اسم و رسمی که در دنیای کشتی دارد و رابطه دوستانه ای که قبل از آغاز بازی ها در صفحه اجتماعی خود با ایرانی ها آغاز کرد بود، بیشتر از کشتی گیران خارجی دیگر در سالن، مورد تشویق قرار می گیرد.

 


جردن باروز در دیدار مقابل مراد سلیمان اف آماده قرار گرفت و حریف توانست کشتی خوبی را در مبارزه با او به نمایش بگذارد. وقتی باروز عقب بود سالن یک صدا و با شور تمام شروع به تشویق او کرد که همین مساله عقب نشینی حریف را به همراه داشت تا در نهایت با اینکه سلیمان اف 5 بر 4 پیش بود اما سومین اخطار خود را گرفت و باروز برنده مبارزه شد تا همان یک برد آمریکا را به جای آذربایجان راهی فینال کند.

 


بعد از این دیدار باروز که به شدت مورد تشویق قرار گرفته بود کنار تماشاگران رفت و با استقبال شدیدی رو به رو شد و تک تک با آنها دست داد. اما باروز تا ساعاتی دیگر در فینال جام جهانی باید رو در روی پیمان یاراحمدی قرار بگیرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.