کد خبر: 1396646/40 زمان: 18:42   1395/11/29 بازدید: 16,276

بهمن برای منصوریان شیرین تمام شد

سرمربی جوان استقلال در بهمن سرنوشت ساز، آینده خود را در این تیم به شکل تحسین برانگیزی رقم زد.

به گزارش "ورزش سه"، بهمن سخت کلید واژه بسیاری از مصاحبه های منصوریان از ابتدای لیگ بود. هر چه سرمربی استقلال به این ماه نزدیک تر می شد، بیشتر درباره سختی کار استقلال در این ماه و تاثیر گذار بودن آن در روند استقلال صحبت می کرد.


منصوریان پس از شکست برابر استقلال خوزستان در روزهای پایانی دی ماه، با شکست پا به این ماه سرنوشت ساز گذاشت. در حالیکه بسیاری دیدار با صنعت نفت آبادان را آخرین شانس منصوریان روی نیمکت استقلال می دانستند، آبی ها با سه گل در این دیدار به پیروزی رسیدند تا روزهای خوب این تیم شروع شود.


استقلال در بازی بعدی در تهران پیکان را نیز با نتیجه سه بر دو شکست داد تا دومین بازی در بهمن ماه برای آبی ها با برد به پایان برسد. دیدار با ماشین سازی هر چند روی کاغذ نبرد آسانی به نظر می رسید اما کولاک تبریز باعث شد تا برد سه گله آبی ها برابر تیم فرهاد کاظمی ارزش بسیار زیادی پیدا کند.


منصوریان بعد از این بازی پا به دیدار سرنوشت ساز برابر السد گذاشت. شاگردان منصوریان هر چند در جریان بازی نتوانستند السد را شکست دهند اما با درخشش رحمتی این دیدار که با استقبال چشمگیر هواداران همراه شده بود، با پیروزی استقلال به پایان رسید. تیم جوان منصوریان با بهترین شرایط روحی پا به دربی گذاشت و در این دیدار نیز توانست به برتری برسد تا روزهای شیرین منصوریان تکمیل شود. سرمربی استقلال در آخرین نبرد خود در بهمن نیز برابر ذوب آهن در اصفهان قرار گرفت و با پیروزی فولاد شهر را ترک کرد تا فاصله او در جدول رده بندی با رده چهارم جدول، به 7 امتیاز افرایش پیدا کند.


بهمن سرنوشت ساز منصوریان، برای سرمربی آبی ها به بهترین شکل به پایان رسید و تیم او در 5 بازی لیگ،  14 گل به ثمر رساند و تنها 4 گل دریافت کرد و پس از دو سال استقلال راهی لیگ قهرمانان آسیا شد. منصوریان در این ماه 15 امتیاز به حساب آبی ها واریز کرد که نزدیک به 40 درصد امتیازات استقلال در لیگ شانزدهم بود.

 


عکس: رضا سعیدی پور

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.