لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1403770/1 زمان: 21:41   1395/12/28 بازدید: 116,696

اسکی بازان ایرانی حاضر در ترکیه از رقابت محروم شدند

اسکی بازان ایرانی که به صورت شخصی در مسابقات بین المللی ترکیه شرکت کرده بودند با ایمیل فدراسیون اسکی به برگزار کننده از شرکت در این رقابت محروم شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تعدادی از اسکی بازان ایرانی به صورت شخصی و با هزینه خود برای کسب امتیاز جهانی در رقابتهای بین المللی اسکی ترکیه حاضر شده بودند که با ایمیلی جالب از سوی فدراسیون اسکی ایران مواجه شدند.

 

در حالی که وزارت ورزش و جوانان به دلیل مسائل امنیتی چندی پیش حضور ملی پوشان رشته های ورزشی وبرگزاری اردو در کشور ترکیه را منع کرده بود این اسکی بازان به ناچار با هزینه شخصی و به صورت آزاد راهی ترکیه شدند تا در فصل بدون اعزام بتوانند پوئن جهانی در یک رقابت بین المللی کسب کنند اما فدراسیون اسکی شب قبل از رقابت با ارسال ایمیلی به برگزار کننده از آنها خواست تا اجازه رقابت به نمایندگان ایرانی  را ندهد.

 

بی شک در وضعیت فعلی به صلاح ورزشکاران است که در مناطقی که امنیت آن مطلوب نیست مسابقه ندهند اما هنوز جای ابهام و سوال وجود دارد که آیا فدراسیون اسکی می تواند در اعزام های شخصی ورزشکارانی که بسیاری از آنها ملی پوش هم نیستند اظهار نظر و یا دخالت کند؟!

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.