لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1403774/42 زمان: 22:23   1395/12/28 بازدید: 117,065

تساوی نا امید کننده اینتر در خانه تورینو

اینتر در دیداری دیدنی در خانه تورینو با نتیجه 2-2 متوقف شد تا در رتبه پنجم باقی بماند.

 

به گزارش "ورزش سه"، اینتر برای حفظ امیدهای کسب سهمیه و روند پیروزی های درخشان هفته اخیر در تورین به مصاف تورینو رفت.

 

در دقایق ابتدایی، اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و ضربه گالیاردینی در دقیقه 8 که از کنار دروازه به بیرون رفت را می توان تنها حادثه 10 دقیقه ابتدایی دانست.

 

در دقیقه 20 و روی ارسال بازیکنان اینتر، جو هارت دفع اشتباهی انجام داد که در پشت محوطه به دی آمبریزیو رسید اما ضربه بی دقت او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

 

 

اما در دقیقه 27 نراتزوری ها به گل رسیدند. کوندوگبیا از نزدیکی نقطه کرنر پا به توپ شد و بعد از جاگذاشتن چند مدافع تورینو، به سمت دروازه حریف شلیک کرد که با عکس العمل ضعیف هارت، گل اول بازی برای اینتر به ثمر رسید.

 

اما برتری اینتر پایدار نبود تورینو در دقیقه 33 گل خورده را جبران کرد. با ارسال کرنر از جناح چپ، مورتی با ضربه سر توپ را در دهانه دروازه برای بازلی فراهم کرد تا او به راحتی گل تساوی را به ثمر برساند.

 

در دقایق پایانی تورینو باز هم برای زدن گل موقعیت داشت اما ارسال خطرناک لیاییچ با واکنش هندانوویچ همراه بود تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

 

 

 

 

بازی در نیمه دوم با برتری تورینو آغاز شد و این تیم موقعیت های زیادی را خلق کرد. در دقیقه 56 بلوتی در آستانه گلزنی بود اما عکس العمل فوق العاده هندانوویچ مانع آن شد.

 

اما تلاش تورینو در دقیقه 59 نتیجه داد و آکواه موفق شد با ضربه ای دیدنی دور از دستان هندانوویچ، گل دوم تورینو را به ثمر برساند.

 

یک دقیقه بعد از گل تورینو، ایکاردی بهترین موقعیت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه سر او از فاصله نزدیک با عکس العمل فوق العاده هارت همراه بود.

 

اما فشار اینتر در دقیقه 62 نتیجه داد و بعد از دفع توپ ضعیف هارت، توپ در گوشه محوطه به کاندروا رسید و او نیز با ضربه ای دیدنی گل تساوی را برای اینتر به ثمر رساند.

 

 

 

 

دقایقی بعد این بار بایه می توانست برای تورینو گلزنی کند اما باز هم هندانوویچ دروازه تیمش را نجات داد. در دقیقه 82، ادر با ضربه ای دیدنی دروازه تورینو را تهدید کرد اما شوت او با عکس العمل زیبای هارت به بیرون رفت.

 

در دقیقه 90 پرسیچ در مقابل دروازه صاحب موقعیت خوبی شد که با بی دقتی از دست داد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بازی با همان نتیجه 2-2 به پایان برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.