لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1403775/2 زمان: 22:13   1395/12/28 بازدید: 161,926

درباره بیانیه کی روش؛ بیم و امید، شب و روز!

کارلوس کی روش در جدیدترین بیانیه اش در صفحه فیس بوک خود آخرین نظراتش را درباره شرایط پیرامون تیم ملی بیان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از 6 سال حضور در فوتبال ایران،کارلوس کی روش پر حاشیه ترین روزهای خود در فوتبال ایران را تجربه می کند. با وجود اینکه تیم کی روش از نظر فوتبالی شرایط فوق العاده ای را پشت سر می گذارد و در صدر جدول مرحله انتخابی جام جهانی قرار دارد اما حواشی خودساخته و گاه خارج از کنترل تیم او را در شرایط ویژه ای قرار داده است.

 

خروج مربیان ایرانی تیم ملی ، بحث استعفا و حضور در تیم های آفریقایی و درگیری های فرسایشی با برانکو که مقدار زیادی از طرفداران پرسپولیسی تیم ملی را نیز از کی روش دور کرد، حواشی است که پیرامون تیم ملی را فراگرفته و شرایط متلاطمی را برای آن بوجود آورده است.

 

اما سرمربی تیم ملی در جدیدترین بیانیه خود علیرغم آنکه مانند همیشه منتقدانش را با کنایه های بسیار هدف قرار داده است و از شرایط موجود تیم ملی اظهار نارضایتی کرده است، صحبت های امیدوار کننده ای هم در خصوص تمرکزش روی تیم ملی و انگیزه و جدیت اش برای صعود به جام جهانی سخن گفته است.

 

کی روش با عکسی از دیدار خاطره انگیز ایران و کره جنوبی و مشت های گره کرده، نشان می دهد که هرگز از انگیزه و تمرکزش در خصوص موفقیت تیم ملی کاسته نشده است. نکته ای که در روزها و هفته های گذشته هواداران تیم ملی را حسابی نگران کرده بود.

 

کی روش در قسمت پایانی بیانیه اش عنوان داشته: "در این مرحله، هدف ما نگه داشتن تیم ملی در صدر گروهش در مرحله مقدماتی جام جهانی است. پسرها، برویم ماموریت مان را انجام بدهیم."
علیرغم تمام اتفاقات پیش آمده تیم ملی نیاز مبرم به پیروزی در دو دیدار آینده خود دارد و مطمئنا در صورت کسب این مهم کی روش می تواند محبوبیت از دست رفته خود را دوباره به دست آورد و در بحث های پیش آمده، دست بالاتر را در اختیار داشته باشد.

 

دو دیدار آینده تیم ملی برابر قطر و چین از حائز اهمیت ترین مسابقات فوتبال ایران در سال های اخیر خواهد بود. چه برای آقای C.Q  و اعتبارش و چه برای فوتبال ایران و صعود به جام جهانی و آینده آن. و البته امیدواریم به پسرهای کی روش ، که ماموریتشان را مانند اکثر روزهای حضور مرد بداخلاق پرتغالی در فوتبالمان با موفقیت به پایان برسانند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.