لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1403819/31 زمان: 12:33   1395/12/29 بازدید: 27,893

ساوت‌گیت: نباید فکر کنیم انگلیس مرکز جهان است

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس معتقد است که اگر این تیم ملی می‌خواهد موفق شود، باید نگاهش را به فراتر از لیگ برتر بدوزد.

به گزارش "ورزش سه"، از جام جهانی 1966، انگلیس در تورنومنت های ملی به مشکل خورده و تنها در جام جهانی 1990 وفق شد به نیمه نهایی برسد. انگلیس در یورو 2016 با شکستی تحقیر آمیز مقابل ایسلند از رقابت ها کنار رفت و حال، ساوت‌گیت معتقد است که اگر انگلیسی ها می‌خواهند در رقابت های ملی قهرمان شوند، نباید فکر کنند که لیگ برتر مرکز جهان است.

 

 

 

او گفت:" همیشه گفته ام که جزیره بودن ما را در سال 1945 نجات داد ولی فکر نمی‌کنم پس از آن کمکی به ما کرده باشد. شما اطراف اروپا سفر می‌کنید و باشگاه های بزرگ را می‌بینید، در رقابت های بزرگ شرکت می‌کنید و یک دیدگاه بازتر دارید. گاهی در هنگام بازی ها اینگونه نیست. جو هارت یک تجربه استثنایی در تورینو داشت، او یک لیگ جدید را تجربه کرد، در خارج از کشور زندگی کرد، چیزهای جدیدی شناخت، امکانات تمرینی جدیدی را دید و لمس کرد. فکر می‌کنم وقتی به تیم ملی برمی‌گردد، پخته تر از قبل شده است.

 

به نظرم باید افق دیدمان را وسیع تر کنیم زیرا بچه ها فقط یک لیگ را می‌بیند، فقط شبکه اسکای اسپورتس تماشا می‌کنند، فکر می‌کنند اینجا مرکز جهان است ولی اینطور نیست. این چیزیست که من را عصبانی می‌کند. در برزیل که بودم، در تصاویری که مونتاژ شده بود و پخش می‌کردند، خبری از ما نبود. این واقعیت جایگاه ماست که باید با آن روبرو شویم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.