لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1403854/1 زمان: 19:50   1395/12/29 بازدید: 40,985

پراندلی: چرا جانشین رانیری در لستر نشدم؟

 سرمربی پیشین والنسیا ادعا کرد خیانتی که بازیکنان لسترسیتی در حق سرمربی ایتالیایی پیشین خود کردند، باعث شد که او پیشنهاد مربیگری لسترسیتی را رد کند.

به گزارش "ورزش سه"، چزاره پراندلی جزو آن دسته از کسانی است که معتقدند بازیکنان لسرسیتی باعث اخراج کلودیو رانیری از این تیم شدند. باشگاه لسترسیتی ماه گذشته از بیم تداوم نتایج ضعیف و سقوط به دسته اول فوتبال انگلیس، رانیری را اخراج کرد و از آن زمان تا کنون این تیم با هدایت دستیار رانیری، کریگ شکسپیر تمام بازی‌هایش را برده است تا شائبه تبانی بازیکنان برای برکنار سرمربی ایتالیایی پیشین‌شان به حقیقت نزدیک شود.

 

 

 

 

بعد از برکناری رانیری، چند گزینه به عنوان جانشینان احتمالی وی مطرح شدند که چزاره پراندلی، سرمربی پیشین والنسیا یکی از آنها بوده است.

وی به شبکه SFR Sport گفت:« مربیان تازه‌کار باید از اتفاقی که برای رانیری رخ داد درس بگیرند. اتفاقی که برای او افتاد نباید دو سه ماه دیگر دوباره تکرار شود. به صورت ناخودآگاه، بازیکنان لسترسیتی کمتر از توان واقعی‌شان تلاش می‌کردند. به همین دلیل برای یک باشگاه و مدیران آن مهم است که تمام مسئولیت ناکامی‌های تیم را روی دوش سرمربی نگذارند وگرنه چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد.»

 

پراندلی افزود:« از لسترسیتی به من پیشنهاد شد اما فوراً آن را رد کردم. مربی که دیده باشد در لسترسیتی با رانیری چه رفتار کردند، حاضر نمی‌شود هدایت این تیم را قبول کند. کسی آنجا نمی‌رود. مربیگری در فوتبال کاری بسیار سخت و در عین حال حیرت‌آور است. در سال‌های اخیر در شیوه تعامل بازیکنان و سرمربیان تیم‌ها تغییرات بزرگی به وجود آمده است. به عنوان مثال رانیری افتخار بزرگی کسب کرد که نمی‌تواند تکرار شود. او یک افتخار تاریخی و به یاد ماندنی کسب می‌کند و چند ماه بعد بیرون انداخته می‌شود.»

 

سرمربی پیشین تیم ملی ایتالیا در پایان عنوان کرد:« وقتی تمام مسئولیت‌ها به گردن یک نفر می‌افتد، او قطعا نمی‌تواند زیر این فشار دوام بیاورد اما اگر همه، از باشگاه گرفته تا مدیران و بازیکنان هم در شکست‌های تیم مقصر دانسته شوند، همه چیز آسان‌تر می‌شود. یک مربی باید مربیگری کند و زمانی که از او خواسته می‌شود کارهای دیگری هم انجام دهد آن وقت است که کار پیچیده می‌شود.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.