کد خبر: 1403984/29 زمان: 16:20   1395/12/30 بازدید: 40,696

پس از بازی با والنسیا

هشدار پیکه به هواداران معترض بارسلونا

پس از اینکه سه هفته پیش هواداران بارسا یک صدا علیه آندره گومس سوت زدند، شب گذشته نیز بخشی از هواداران ورزشگاه نوکمپ این بازیکن پرتغالی را هو کردند.

به گزارش "ورزش سه"، گومس، تابستان گذشته از والنسیا به بارسلونا پیوست؛ ولی هنوز نتوانسته آن بازی هایی که از وی انتظار می رفت را برای آبی اناری ها انجام دهد. نمایش او در شکست 4-0 بارسا در زمین پی اس جی به قدری ضعیف بود که هواداران بارسا در بازی با لگانس به شدت او را هو کردند.

این اعتراض ها البته نه آنقدر زیاد، شب گذشته در بازی بارسا و والنسیا نیز ادامه داشت؛ هرچند که گومس با زدن گل چهارم بارسا، پاسخ منتقدان خود را داد.

 

 

 

 

جرارد پیکه در حمایت از ستاره پرتغالی به خبرنگاران گفت:« آن هوادارانی که گومس را مورد اعتراض قرار دادند، بهتر است از این به بعد در خانه بنشینند؛ تا اینکه برای تماشای بازی ما به نوکمپ بیایند. با این روش، آنها هیچ کمکی به تیم نمی کنند.

برخی مواقع یک بازیکن ضعیف ظاهر می شود و هو می شود ولی برخی مواقع قبل از ورود به زمین، او مورد اعتراض قرار می گیرد که این پذیرفتنی نیست. اینگونه، بازیکن اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و نباید هرگز این اتفاق رخ دهد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.