کد خبر: 1409915/40 زمان: 21:45   1396/01/30 بازدید: 62,659

با آبرو از دیدار الهلال برمی گردیم

امیری: از شوخی ها ناراحت نشدم

هافبک ملی پوش پرسپولیسی ها در رابطه با دیدار برابر الهلال گفت درست است در آسیا موفق نبودیم اما در برابر الهلال با تمام وجود به میدان می رویم و با آبرو به تهران باز می گردیم.

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری پس از پایان دیدار برابر پرسپولیس، در جمع خبرنگاران در رابطه با دیدار برابر الهلال گفت: بازی بسیار سختی در برابر الهلال خواهیم داشت، در طول فصل ما مانند یک مشت بودیم که با هم حمله می کردیم و به دفاع می پرداختیم، به جای یکدیگر می دویدیم، ضربه می زدیم و در مجموع یک تیم کامل بودیم، درست است در آسیا موفق نبودیم اما در برابر الهلال با تمام وجود به میدان می رویم و با آبرو به تهران باز می گردیم.

 

او در رابطه با جشن قهرمانی گفت: جشن در ابتدا بسیار خوب بود و همه چیز روی نظم و ترتیب پیش می  رفت اما پس از مدتی ما نفهمیدیم چه اتفاقی افتاد و اصلا ندیدیم جام دست چه کسی بود، هرج و مرج زیادی اتفاق افتاد. بهرحال یگان ویژه و نیروی انتظامی تا حدی می توانند مانع از این اتفاقات شوند و از یک جایی به بعد خود کسانی که به زمین آمدند باید به خاطر زیبایی این جشن هم که شده احترام می گذاشتند و هرج و مرج به وجود نمی آوردند. این اتفاقات از حرفه ای گری فوتبال به دور بود.

 

او درباره نظرسنجی یکی از برنامه های تلویزیونی گفت: خداشاهد است من چه در تبریز و چه در تیم ملی تنها به موفقیت تیم فکر می کنم، هیچوقت برای من مهم نبوده که بخواهم به این چیزها فکر کنم، همین الان که مدال قهرمانی را به دست آورده ایم خواسته من بود و تمام خستگی ام از بین رفت.


امیری درباره شوخی برخی از هم تیمی های وی با او و کاپیتان پرسپولیسی ها گفت: من اگر می خواستم واکنشی نشان بدهم رفاقت مان به هم می خورد، به هرحال نمی خواستم تمام خاطرات و خوبی های مان را یک شبه به هم بریزم، بهرحال بچه ها هم شاید نمی دانستند چه می شود اما فکر می کنم اگر آن برنامه این شوخی ها را پخش نمی کرد بهتر بود. البته خدا شاهد است که من ناراحت نشدم، بهرحال اتفاقی است که افتاده.

 

او درباره اینکه این مدال را به چه کسی تقدیم می کند گفت: من به خانواده ام، به پدر و مادرم و به همسرم و تمام کسانی که در این فصل برای ما زحمت کشیدند تقدیم می کنم، مخصوصا هواداران مان که این فصل خیلی هوای ما را داشتند.

 

امیری در پایان درباره آینده‌اش در پرسپولیس تصریح کرد: به طور حتم فصل بعد را در پرسپولیس توپ خواهم زد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.