لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1410043/2 زمان: 16:52   1396/01/31 بازدید: 12,249

پایانی که تغییر کرد 

قهرمانی پرسپولیس؛ پاداش امید و وفاداری  

قهرمانی پرسپولیس برای همه آنهایی بود که در میان اشک های پس از نایب قهرمانی ایستاده تیم خود را تشویق کرده و حتما می دانستند و امید داشتند که بهارشان نزدیک خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس قهرمان شد و جام قهرمانی با شکوه هر چه تمام تر بر دست های شاگردان برانکو بالا رفت تا پرونده لیگ شانزدهم با سلطنت سرخ ها به پایان برسد. از روز نایب قهرمانی این تیم و پیروزی تلخ برابر راه آهن سخت مشخص بود که این پرسپولیس نیامده تا سال های قهرمان نشدن را بیش از پیش طولانی کند و اکنون آنها بعد از یکسال تلافی آن روز تلخ را به خوبی با جشنی با شکوه پاسخ دادند.


با اقتدار ترین قهرمان دوران اخیر فوتبال ایران به اذعان رقبایش نیز شایسته ترین تیم برای کسب این عنوان نام داشت و تمامی بهترین ها را در کارنامه خود ثبت کرد. آنها با 4 گلی که برابر پدیده به ثمر رساندند بهترین خط حمله لیگ شانزدهم را نیز از آن خود کردند تا دیگر عنوانی نمانده باشد که از دستشان خارج شده باشد. بهترین خط دفاعی، بهترین خط حمله، بهترین گلزن لیگ و بسیاری رکوردهای دیگر اکنون در دست پسران برانکو است و شاید سال ها طول بکشد تا بتوانیم کیفیتی به مانند پرسپولیس مدل 96 را مشاهده کنیم. 

 

اکنون فارغ از تمام بحث های هواداری وقت آن نیز هست تا مرحبایی نیز بابت پشت سر گذاشتن سختی های این مدت برای قرمزپوشان فرستاد. از سختی هایی که آنها متحمل شدند تا اکنون با خیال راحت به ساعت های قهرمانی شان فکر کنند. از همان روزی که هادی نوروزی هم تیمی هایش را ترک گفت و مهرداد اولادی و نایب قهرمانی و پشت سر گذاشتن تمام حواشی ریز و درشتی که نتوانست همدلی این تیم را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.