کد خبر: 1410065/24 زمان: 17:46   1396/01/31 بازدید: 28,446

چه کسانی جشن قهرمانی را به هم می ریزند؟ (عکس)

جشن قهرمانی پرسپولیسی ها نیز به مانند اغلب جشن های برگزار شده در ایران، با وجود آغاز منظم و مرتب، با هرج و مرج به پایان رسید. 

به گزارش "ورزش سه"، با وجود آغاز منظم جشن قهرمانی پرسپولیسی ها و تصور بر تفاوت آن با دیگر جشن های قهرمانی برگزار شده در لیگ ایران، در نهایت این برنامه نیز به هم ریخت و با اغتشاش و هرج و مرج به پایان رسید.


در این مراسم، ابتدا با نظم و ترتیب، بازیکنان روی صحنه آمدند و مدال های خود را دریافت کردند اما متاسفانه از زمانی که جام به دست بازیکنان افتاد و این اتفاق با حضور افراد متفرقه همزمان شد اوضاع به هم ریخت که اصلی ترین دلیل آن را می توان در گردش و چرخش بازیکنان با جام دانست، کسانی که جام به دست استادیوم را دور می زنند باعث می شوند تا عکاسان نیز برای شکار تصویری خاطره انگیز به دنبال آنها بدوند و در این میان بازیکنان و عوامل دیگر که می خواهند دست شان به جام برسد نیز به دنبال بازیکن صاحب جام می دوند. 


این مسئله وقتی با حضور بیش از اندازه نفرات پشتیبانی و تعدادی از تماشاگران در زمین، همراه می شود جنجالی به وجود می آید که نمونه آن را بارها در جشن های مربوط به فوتبال ایران دیده ایم.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.