کد خبر: 1410138/2 زمان: 20:28   1396/01/31 بازدید: 8,209

بازی بعد 12 نفریم 

کاظمی: رفاقتی به ماشین آمده بودم 

برای فرهادکاظمی فصل بدتر از این نمی شد . او که عادت به قعرنشینی ندارد ، حالا با این شرایط روزهای سختی را می گذراند .

به گزارش ورزش سه از سالن کنفرانس ورزشگاه فولاد شهر ، کاظمی با گلایه از داور حرفهای خود در باره بازی شکست بار مقابل ذوب را اینچنین به زبان آورد . 


نباید به رجب زاده موقعیت داد 


 به هر حال ذوب آهن یک تیم آسیایی است و چندین سال هم بازیکنانش در کنار هم بازی می‌کنند. امروز مالکیت زمین و زمان در نیمه دوم دست ما بود اما کوچک‌ترین موقعیتی که به بازیکنی مثل رجب‌زاده برسد به گل تبدیل می‌شود. آنقدر توپ را به محوطه ۱۸ قدم بردیم و معطل کردیم که از دست رفت.به ذوب آهن تبریک می‌گویم و امیدوارم در ادامه بازی‌های لیگ و لیگ قهرمانان آسیا، موفق باشند. آنچه از بازیکنانم می‌خواستم تلاش بود که انجام دادند. هرچند موقعیت‌های خوبی از دست رفت.

 

بازی بعد 12 نفریم 


 تنها از داور گله‌مندم. نه به خاطر نگرفتن پنالتی بلکه در دقیقه ۹۰ بازیکن خسته است و نمی‌دانم از کجا شنید که بی‌احترامی کرده و اخراجش کرد. او باید مدیریت می‌کرد چون اواخر فصل است و نباید کارت قرمز می‌داد.روی داوری صحنه پنالتی کاری ندارم اما زمانی که یک بازیکن ۸۹ دقیقه دویده شما بین آن شلوغی از کجا شنیدید که او  به کسی بی‌احترامی کرده و به راحتی او را اخراج می‌کنید. ما در این بازی ۱۵ نفره به اصفهان آمده بودیم و بازی بعد هم احتمالا باید ۱۲ نفره به بازی برویم.


رفاقتی ماشینی شدم 


او راجع به اینکه آیا اگر به گذشته برگردد باز هم هدایت ماشین‌سازی تبریز را به عهده می‌گیرد یا خیر گفت: چیزهایی در فوتبال هست مانند رفاقت که اگر آن در کار باشد نمی‌شود نه گفت. من رفاقتی سرمربی ماشین‌سازی تبریز شدم و اگر باز هم به گذشته برگردیم و از من رفاقتی بخواهند برگردم باز هم قبول می‌کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.