لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1410201/30 زمان: 02:00   1396/02/01 بازدید: 27,290

صعود دشوار منچستریونایتد به نیمه نهایی لیگ اروپا

منچستریونایتد در دیداری دشوار، موفق شد در پایانی 120 دقیقه، اندرلخت را 2-1 شکست بدهد و راهی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا شود. 

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو که در دیدار رفت مقابل حریف بلژیکی به تساوی 1-1 رضایت داده بودند، در دیدار امشب هم در 90 دقیقه نتوانستند به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 به دست بیاورند تا کار به وقت های اضافه کشیده شود. در وقت های اضافه، مارکوس راشفورد با یک ضربه دیدنی، گل برتری شیاطین سرخ را به ثمر رساند و این تیم را راهی نیمه نهایی لیگ اروپا کرد.

 

اندرلخت بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی روی دروازه منچستریونایتد ایجاد کرد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد. در مقابل این تیم میزبان بود که در دقیقه 10 به گل رسید. میخیتاریان که روی پاس راشفورد صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه حریف فرستاد.

 

 

 

بعد از این گل برتری یونایتدها ادامه پیدا کرد و میخیتاریان و لینگارد می توانستند در فاصله دو دقیقه، دو بار دیگر دروازه حریف را باز کنند اما ضربات کم دقت آنها، راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

 

در ادامه بار دیگر بازیکنان اندرلخت پیش کشیدند و موقعیت های خطرناکی روی دروازه رومرو ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه 32 به گل تساوی رسیدند.  بعد از اینکه ضربه تیلمانس به تیر دروازه یونایتد برخورد کرد، توپ برگشتی را هانی تبدیل به گل کرد.

 

 

 

 

بعد از این گل بار دیگر روند بازی تغییر کرد و یونایتدها بودند که بربازی مسلط شدند و موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.  

 

دو تیم بازی هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خوبی روی دروازه هم ایجاد کردند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

 

در ادامه بازیکنان یونایتد توپ و میدان را در اختیار گرفتند و هرچه به پایانی بازی نزدیک می شدیم، فشار حملات این تیم افزایش پیدا می کرد اما هیچ یک از موقعیت های این تیم تبدیل به گل نشد و بازی به وقت های اضافه کشیده شد.

 

برتری یونایتدها در وقت های اضافه هم ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه 107، این تیم به گل رسید. راشفورد که در محوطه جریمه حریف صاحب توپ شده بود، با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

در دقایق باقی مانده هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و بازی با برتری 2-1 شیاطین سرخ به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.