کد خبر: 1410219/40 زمان: 11:15   1396/02/01 بازدید: 29,044

چرت 15 دقیقه‌ای بلای جان استقلال در لیگ

دریافت 10 گل در پانزده دقیقه پایانی بازی امتیازات زیادی را از تیم منصوریان در لیگ شانزدهم گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلالی ها هر چند در 15 دقیقه پایانی بیش از هر زمان دیگری در لیگ برتر گلزنی کرده اند اما تیم منصوریان در 15 دقیقه پایانی بازی بیش از هر زمان دیگری دروازه ی خود را باز شده دیده است.


شاگردان منصوریان در دیدار برابر تراکتورسازی نیز عادت همیشگی خود را ترک نکردند و دقیقه 87 باز هم روی یک غفلت و عدم رعایت شرح وظایف که جمع کردن توپ های سوم پشت محوطه جریمه بود، دروازه خود را باز شده دیدند.


گلی که استقلال برابر تراکتورسازی دریافت کرد، دهمین گلی بود که در این دقایق وارد دروازه آبی ها می شد که در این میان گل دقایق پایانی استقلال خوزستان در هفته دوم، دو گل نفت آبادان در  هفته سوم، گل تساوی گسترش فولاد در هفته یازدهم و گل استقلال خوزستان در هفته هفدهم در کنار گل محمد ابراهیمی از جمله گل هایی بودند که در این دقایق نتایج را برای استقلال عوض کردند.


آبی پوشان در این دیدار ها 8 امتیاز را در دقایق پایانی از دست دادند تا بی دقتی و سهل انگاری آنها در 15 دقیقه سرنوشت ساز بازی، ضرر بزرگی به تیم منصوریان بزند.


آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیز برابر الاهلی در دقیقه 88 بازی تساوی با ارزش خارج از خانه را با شکست عوض کردند تا این موضوع در آسیا نیز به ضرر آنها تمام شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.