لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1410229/9 زمان: 11:54   1396/02/01 بازدید: 19,770

ژنرال شاگرد و استاد را با هم برد(گزارش تصویری)

روز گذشته پیش از شروع بازی استقلال و تراکتورسازی ، صحنه های جالبی در ورزشگاه یادگارامام تبریز رقم خورد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی به واسطه سال ها حضور روی نیمکت استقلال در بازی رو گذشته با تراکتورسازی را حسابی حساس و خبرساز کرده بود اما حداقل پیش از شروع بازی خبری از این اتفاق جنجالی نبود.


پیش از شروع بازی استقلال و تراکتورسازی به جز مهدی رحمتی ، تمام شاگردان سابق امیرقلعه نویی سمتش رفتند و از او برای حضر در زمین مسابقه رخصت گرفتند. از امید نورافکن و بهنام برزای گرفته که در سال های آخر قلعه نویی در استقلال با او کار کرده بودند تا امید ابراهیمی و خسرو حیدری که سابقه سال ها شاگردی امیر قلعه نویی را در کارنامه داشتند همه سمت امیرقلعه نویی رفتند تا از او برای حضور در زمین بازی رخصت بگیرند. 


در این بین اما علیرضا منصوریان هم که زمانی در استقلال شاگرد امیرقلعه نویی بود، سمت سرمربی سابق خود رفت و به همراه محمد خرمگاه صحنه های جالبی را در ورزشگاه  یادگار امام تبریز رقم زدند.


اما امیر قلعه نویی هم پیش از شروع بازی سمت نیمکت استقلال رفت و از نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا، 2 مربی قبلی خود برای حضور در زمین مسابقه رخصت گرفت.


امیرقلعه نویی که انگیزه زیادی برای پس گرفتن رتبه دوم جدول رده بندی داشت، با پیروزی برابر استقلال هم به این موضوع دست پیدا کرد و هم شاگردان و استادهای سابق خود را در یک بازی شکست داد تا ثابت کند هنوز هم یکی از بهترین مربی های ایرانی است.

 

 

 

 

 

 

 


عکس ها: ر ضا سعیدی پور

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.