لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1410289/40 زمان: 15:52   1396/02/01 بازدید: 49,338

اتفاق عجیب برای برتری تراکتور مقابل استقلال

یک اشتباه محاسباتی از ستاره ی با تجربه استقلال در روزی که نمایش درخشانی داشت پایه گذار تنها گل تراکتور برابر آبی ها شد.

به گزارش "ورزش سه"، خسرو حیدری در هفته های گذشته نمایش های خوبی در ترکیب استقلال داشت و در دیدار برابر تراکتورسازی نیز از ابتدا در سمت راست خط دفاعی استقلال به میدان رفت.


کاپیتان دوم آبی ها در ورزشگاه یادگار امام نمایش خوبی در دفاع داشت و در جریان بازی بازیکنان جناح چپ تراکتورسازی مانند آقایی و ابراهیمی کمتر فرصت نفوذ به منطقه جریمه استقلال را پیدا کردند تا حیدری در این بازی به خوبی در دفاع ایفای نقش کند.


با این وجود اما یک اشتباه محاسباتی از خسرو حیدری پایه گذار گل تراکتورسازی شد. دقیقه 85 مسابقه سانتر کیانی روی یک ضربه ایستگاهی به محوطه جریمه استقلال آمد که در این صحنه بازیکنان استقلال توپ را به سمت اوت فرستادند. حیدری که تصور می کرد که در این موقعیت اوت به سود استقلالی ها اعلام می شود تصمیم گرفت تا توپ را برای خروج استقلال از زیر فشار تراکتورسازی و شکل گیری ساختار آبی ها رها کند اما بعد از عبور توپ از خط کناری زمین، اشکان خورشیدی اوت را در اختیار تراکتورسازی قرار داد تا توپ برگشتی از همین پرتاب اوت، تبدیل به تنها گل بازی شود.


حیدری در این بازی با نمایش خوب خود در زمین نمره قبولی گرفت تا در ادامه مسابقات حساس پیش روی استقلال در لیگ و آسیا نیز یکی از مهره های مد نظر منصوریان برای حضور در ترکیب اصلی استقلال باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.