لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1416580/1 زمان: 21:43   1396/02/28 بازدید: 6,228

میرحسینی بیستمین مدال نقره ایران را کسب کرد

بانوی تکواندوکار کشورمان در دیدار نهایی مقابل نماینده ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره دست پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، ملیکا میرحسینی در وزن ۷۳- کیلوگرم در دیدار نهایی «سود بولات» از ترکیه را پیش رو داشت و در پایان ۱۱ بر ۴ بازنده میدان را ترک و نشان نقره ای دیگر برای کشورمان کسب کرد. این بیستمین مدال نقره کاروان ورزشی کشورمان در این دوره از بازیها بود.

 

میرحسینی دور نخست را  با برتری ۲بر صفر مقابل «چایمائی کریم« از مراکش پشت سر گذاشت و در مرحله نیمه نهایی نیز  دیدار«دنیز کانسل» از قزاقستان ۷ بر ۵ را شکست داد و راهی مبارزه نهایی شد.

 

تیم تکواندو ایران امروز ۵ نماینده در جدول مسابقات داشت که حنانه همتی در وزن ۶۲- کیلوگرم از دور مسابقات کنار رفت. مهدی یوسفی به نشان طلا دست یافت. ملیکا میرحسینی به همراه احمد محمدی نقره گرفتند. احمد خسروفر آخرین نماینده ایارن است که در دیدار نهایی برای کسب مدال طلا به مصاف ازبکستان می رود.

 

در مجموع تا کنون برای تکواندو ایران مهدی یوسفی، ناهید کیانی و مهدی اسحاقی سه نشان طلا، اکرم خدابنده، احمدمحمدی، ملیکل میرحسینی و سید حسین احسانی چهار نشان نقره، طیبه پارسا، سودابه پورصادقی، علیرضا درویش پور، حسین قربان زاده و فاطمه مداحی  هم پنج نشان برنز کسب کردند. محمد دهقانی، حنانه همتی و پریسان جوادی هم از دور مسابقات حذف شده اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.