لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1416584/1 زمان: 21:57   1396/02/28 بازدید: 7,219

از سه فینال هیچ طلایی دشت نشد!

خسرو فر هم نقره‌ای شد

سیداحمدخسروفر نماینده وزن 74- کیلوگرم تیم ملی تکواندوی ایران در فینال بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی پس از شکست مقابل ازبکستان به مدال نقره دست یافت.

گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، سیداحمد خسروفر آخرین تکواندو کار مرد ایران در وزن ٧٤-کیلوگرم، ‌پس از یک‌ دور استراحت، در اولین مبارزه به مصاف تکواندوکار عربستان صعودی رفت و در راند نخست ٥ بریک جلو افتاد و در راند دوم ٢بریک حریف را مغلوب کرد. خسروفر در راند پایانی ١٥بر صفر پیروز میدان شد و با کسب امتیاز٢٢ بر٢ برنز خود را مسجل کرد.

 

خسروفر در نیمه نهایی به مصاف نماینده "سورینام" رفت که راند اول با نتیجه 13 بر 7 این دیدار به پایان رسید. خسرو فر در راند دوم با نتیجه 24 بر 7 به سود نماینده ایران به پایان رسید. در راند سوم30 بر 16 به پایان رسید و نماینده کشورمان به فینال مسابقات راه یافت.

 

وی در فینال این مسابقات به مصاف نماینده ازبکستان رفت. این دیدار در راند اول با نتیجه 4 بر 2 به سد خسرو فر به پایان رسید. راند دوم این رقابت‌ها با نتیجه 9 بر 6 به سود نماینده ازبکستان به پایان رسید. راند پایانی این دیدار نیز با نتیجه 26بر 10  به پایان رسید و مدال نقره این بازی‌های به خسرو فر رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.