لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1416624/1 زمان: 11:42   1396/02/29 بازدید: 2,901

پرونده ایران بدون مدال بسته شد

ملی‌پوشان ریکرو و کامپوند حذف شدند

ملی‌پوشان ریکرو و کامپوند ایران امروز در بخش انفرادی کاپ جهانی به مصاف حریفان رفتند و با شکست حذف شدند.

به گزارش "ورزش سه" از فارس، در سومین روز از کاپ جهانی تیراندازی باکمان که در شانگهای در حال برگزاری است، ملی‌پوشان کشورمان در رشته‌های ریکرو انفرادی و کامپوند به مصاف حریفان رفتند.

 

پارمیدا قاسمی ملی‌پوش ایران در کامپوند مقابل نمایندگان مغولستان و روسیه پیروز شد و به مرحله یک شانزدهم صعود کرد، اما در این مرحله به مصاف کمانداری از ژاپن رفت و مغلوب شد.

 

در کامپوند مردان، اسماعیل عبادی بعد از یک دور استراحت، در دیدار دوم نماینده ویتنام را با امتیاز 145 بر 136 شکست داد و به مرحله یک شانزدهم راه یافت. وی در این مرحله بازهم مقابل نماینده ویتنام قرار گرفت و با برتری مقابل نماینده ترکیه در مرحله یک چهارم مقابل آمریکا باخت و از رسیدن به نیمه نهایی بازماند.

 

مجید قیدی بعد از یک دور استراحت، در مرحله دوم با نتیجه 143 بر 138 نماینده ویتنام را مغلوب کرد، اما در مرحله یک شانزدهم مقابل نماینده ایتالیا به میدان رفت با شکست حذف شد.

 

امید طاهری بعد از پیروزی مقابل نماینده قزاقستان، در مرحله یک‌شانزدهم نهایی مقابل کماندار دیگری از این کشور به میدان رفت و به برتری رسید، اما در یک هشتم باخت و حذف شد.

 

در کامپوند زنان، پریسا براتچی بعد از یک دور استراحت، در مرحله دوم حریفی از هلند را از پیش رو برداشت. براتچی در مرحله یک شانزدهم مقابل کمانداری از هند قرار گرفت و در ادامه با برتری مقابل نماینده ترکیه تا یک چهارم نهایی پیش رفت که در این مرحله مقابل اندونزی شکست خورد و حذف شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.