لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1416661/8 زمان: 15:50   1396/02/29 بازدید: 15,258

آنها سه ساله میشوند؟

نفت آبادان به امید تکرار خاطره سازی (عکس)

با جذب مرتضی اسدی، فرید بهزادی کریمی وجاسم کرار به نفت آبادان وحضور کمالوند که از مربیان پر تلاش وعلاقمند به فوتبال است نفت آبادان در تلاشی مجدد برای پویایی وارد میدان می شود .

به گزارش "ورزش سه"، نفت آبادان پیشتاز قدرتنمایی شهرستانی ها در لیگ های فوتبال ایران بوده است که در دور اول لیگ تخت جمشید بهترین تیم شهرستانی لقب گرفت .آنها به تدریج قدرتنمایی را با معرفی ستارگانی بزرگ به فوتبال ایران ادامه دادند ، ستارگانی که بعدها فوتبال ایران را از برکت حضورشان  بهره مند کردند .حسن نظری، ابراهیم قاسمپور،عبدالرضا برزگری، علیرضا فیروزی، مهدی هاشمی نسب، مجاهد خذیراوی، کریم بوستانی و... از این دست فوتبالیست ها هستند .


در 20 سال اخیر نفت قدرتمند آبادان دیگر آن تیم برجسته گذشته نبود ودر ادوار لیگ برتر هم تبدیل به تیمی شد که یا در سال حضورش ، سقوط میکرد ،در لیگ برتر هم این اتفاق به شکلی بدتر در چشم می زد وتنها 2بار نفت آبادان بیش از یک سال در لیگ برتر مانده است .


نفت آبادان فوتبالی تاریخ ساز در فوتبال ما داشته است . تیمی دوست داشتنی با تماشاگر که امسال تصمیم گرفته از رژیمی در مدیریت فنی بهره ببرد که تا به حال سقوطی را تجربه نکرده است .

 

 

اولین تیم رسمی تاریخ فوتبال نفت آبادان -تیرماه 1352

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.