لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1416664/2 زمان: 16:00   1396/02/29 بازدید: 41,652

تکذیب حضور رضا شکاری در روستوف روسیه

آذری: تبریزی آزاد است که برود

سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن در مصاحبه با ایمنا شرایط باشگاه بعد از جلسه هیئت مدیره را بررسی کرده است .

به گزارش "ورزش سه"، جلسه هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن در خصوص ارزیابی عملکرد این باشگاه در سال ۹۵، روز چهار شنبه برگزار شد و آذری به سئوالات و ابهامات پاسخ داده است :

 


در جلسه هیأت مدیره باشگاه چه تصمیماتی اتخاذ شد؟
در جلسه روز گذشته هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن بحث‌های کلانی شد و عملکرد تمام رشته‌های ورزشی سال گذشته باشگاه مورد بررسی قرار گرفت. همچنین عملکرد مجتبی حسینی و تیم فوتبال را در فصل گذشته با حضور حسینی بررسی کردیم.  


بودجه سال آینده باشگاه مشخص شد؟
بودجه سال ۹۶ تنظیم شده و فرستادیم تا در مجمع کارخانه از آن دفاع و تصمیم‌گیری نهایی انجام شود. در جلسه روز گذشته تازه متوجه شدیم بودجه پیشنهادی ما معادل بودجه یک تیم فوتبال برخی از باشگاه‌ها است و ذوب‌آهن واقعاً در زمینه مسائل اقتصادی فوق‌العاده عمل می‌کند.


تکلیف رضا شکاری مشخص شد؟ برخی رسانه‌ها از پیوستن قطعی او به روستوف خبر داده بودند.
قرار بود ۱۸ اردیبهشت ماه باشگاه روستوف برای من دعوتنامه ارسال کند تا به روسیه بروم اما خبری نشد. با توجه به استعلامی هم که انجام دادیم هنوز نه ITC برای او صادر کرده و نه حق این کار را دارد.شکاری باید برای رفتن مبلغی را به باشگاه ذوب‌آهن بپردازد و مبلغ ۱۰۰ هزار دلار برای فصل گذشته بوده است. شکاری اگر در فصل گذشته منتقل می‌شد باید این مبلغ را پرداخت می‌کرد. با توجه به اینکه قرارداد شکاری فصل گذشته تمام شده بود. قراردادی که شکاری منعقد کرده مربوط به فصل جدید است. و باشگاه تصمیم می‌گیرد که برای رفتن باید چه مبلغی را بپردازد. در مورد شکاری هنوز چیزی ۱۰۰ درصد مشخص نیست.

 

آیا خبر دارید که باشگاه روستوف با شکاری قرارداد بسته است یا نه؟
نامه رسمی به باشگاه روستوف ارسال کردیم که هرگونه عقد قرارداد با رضا شکاری غیرقانونی است در مقابل باشگاه روستوف هم نامه‌ای برای ما ارسال کرد مبنی بر اینکه ما هیچگونه مذاکراتی با شکاری نداشتیم و اگر قرار شد این بازیکن به روستوف بیاید نقطه نظرات باشگاه ذوب‌آهن را به ما ابلاغ کنید. قرار بود ۱۸ اردیبهشت ماه از ما دعوت کنند به روستوف برویم و در این‌باره صحبت کنیم که اتفاقی نیفتاد.
تمامی صحبت‌هایی که در رسانه‌ها منتشر شده است که باشگاه روستوف با شکاری قرارداد منعقد کرده و ITC او صادر شده، شایعه است.

 

تکلیف بازیکنانی که قراردادشان با ذوب‌آهن به پایان رسیده، به چه صورت است؟
روز یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده که مصوبات هیأت مدیره باشگاه ذوب آهن انجام گرفت، مذاکرات‌مان را با بازیکنان شروع می‌کنیم.ماندن و رقتن بازیکنان در باشگاه فقط به نقطه نظرات سرمربی تیم بستگی دارد. همان‌طور که سال‌های گذشته بازیکن خواستند و آوردیم و همچنین تعدادی را هم گفتند نمی‌خواهیم و قراردادشان را لغو کردیم و تعدادی را هم فروختیم. نقل و انتقالات باشگاه صرفاً تحت نظر سرمربی انجام می‌گیرد.

 

رفتن مرتضی تبریزی به استقلال واقعیت دارد؟
تبریزی بازیکن آزاد است و رفتنش به استقلال را هم چند روز گذشته در مصاحبه‌ام با یکی از خبرگزاری‌ها تکذیب کردم. هر بازیکنی ماندنش دست سرمربی است و رفتنش اگر بازیکن آزادی باشد دست خودش است و ما نمی‌توانیم به هر قیمتی بخواهیم هر بازیکنی را نگه داریم.
تبریزی جزو بازیکنانی است که از پاس همدان و یک تیم دسته یک به ذوب‌آهن آمد. تبریزی زحمات زیادی را هم کشید و باشگاه ذوب‌آهن هم از او حمایت و برایش هزینه کرد و در حال حاضر شده مرتضی تبریزی که خیلی از تیم‌ها ممکن است خواهان جذب او باشند.

ذوب‌آهن باشگاهی نیست که تحت هر شرایطی بخواهد نه تنها تبریزی بلکه هر بازیکنی را به هر قیمتی نگه دارد. با این حال توصیه من به تبریزی این است که بهترین باشگاه ایران را به این سادگی‌ها از دست ندهد.

 

با توجه به مشکلات کارخانه ذوب‌آهن، آیا بودجه امسال باشگاه تغییری خواهد کرد؟
مشکلات مالی کارخانه به من ارتباطی ندارد. خوشبختانه تا الان در ورزش مشکلی نداشتیم و بودجه‌هایی که درخواست کردیم همیشه در اختیارمان گذاشتنند. به خصوص احمد صادقی مدیرعامل کارخانه همیشه حمایت تمام قد خود را از باشگاه اعلام کرده است و اعضای هیأت مدیره سال گذشته واقعاً حمایت بی‌نظیری از ما کردند و افتخار می‌کنیم در چنین مجموعه‌ای هستیم.
بالاخره ذوب‌آهن خانه ما است. بعد از ۲۳ سال خدمت در ذوب‌آهن  افتخار می‌کنم مدیرعامل این باشگاه هستم. روزی در وزنه‌برداری ذوب‌آهن قهرمان بودم پس از آن مربی شدم و در حال حاضر مدیر عامل باشگاه هستم و به ۲۳ سال خدمتم در باشگاه ذوب‌آهن افتخار می‌کنم و خوشحالم مسئولیتم در این باشگاه را به نحو احسن انجام می‌دهم.

 

باشگاه امسال تصمیمی برای اضافه کردن رشته‌های غیر فوتبالی ندارد؟
تصمیم‌گیری نهایی در مورد این مسائل که به بودجه تصویب شده باشگاه بستگی دارد، در جلسه هیأت مدیره روز دوشنبه هفته آینده انجام می‌شود. به ازای بودجه‌ای که برای باشگاه تصویب می‌شود هیأت مدیره تصمیم می‌گیرد چه رشته‌هایی را تحت پوشش خود داشته باشد. بسته به سیاست‌های مالی ممکن است امسال یکی، دو تیم را در بخش بانوان به تیم‌های حاضر اضافه کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.