لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1416666/9 زمان: 16:04   1396/02/29 بازدید: 9,563

با اعلام سعید آذری

سرمربی ذوب آهن را هیئت مدیره انتخاب می کند

با اعلام مدیرعامل ذوب آهن تکلیف سرمربی این تیم تا هفته آینده مشخص می شود.

به گزارش "ورزش سه"، سعید آذری در مورد ادامه فعالیت مجتبی حسینی گفت:  در جلسه روز گذشته هیأت مدیره مجتبی حسینی برنامه‌های خود را برای فصل آینده ارائه داد که پس از بررسی، هفته آینده برای ماندن یا نماندنش تصمیم‌گیری خواهیم کرد. هیأت مدیره باشگاه باید به یک جمع‌بندی نهایی برسد که آیا برنامه‌های ارائه شده از سوی حسینی عملیاتی است یا نه و اینکه این برنامه‌های پیشنهادی با بودجه باشگاه هم‌خوانی دارد یا ندارد.


او در مورد اینکه آیا خودش دوست دارد حسینی در ذوب آهن بماند یا نه هم گفت: من تابع تصمیمات هیأت مدیره هستم. مدیرعامل هم مسئول اجرای مصوبات و هم تابع تصمیمات هیأت مدیره است و در این زمینه هر تصمیمی بگیرند من تابع هستم و تصمیمات را اجرا می‌کنم.


مدیرعامل ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا مثل گذشته هنوز حامی حسینی است یا نه هم گفت: تا پایان فصل که حسینی برنامه‌های خود را اجرا کرد، حامی او بودم. همیشه حامی مربیانی که زحمت می‌کشند بودم و هستم. هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن هر فردی را که برای سرمربیگری تیم فوتبال انتخاب کند من تا آخرین لحظه از او حمایت می‌کنم.

 


آذری در مورد تصمیم مجتبی حسینی برای ماندن در ذوب آهن هم می گوید: این سوال را باید از خودش بپرسید. من به‌جای حسینی نمی‌توانم جواب دهم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.