کد خبر: 1416683/29 زمان: 18:00   1396/02/29 بازدید: 13,611

مورینیو: رقم انتقال پوگبا روی او سنگینی می کند

ژوزه مورینیو ضمن تمجید از شخصیت پل پوگبا ابراز امیدواری کرد که تابستان آتی انتقالی گران تر از انتقال او رقم بخورد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد یکشنبه باید به مصاف کریستال پالاس برود در حالی که تمام ذهن بازیکنان و هواداران این تیم متوجه فینال چهارشنبه شب لیگ اروپاست. شیاطین سرخ امیدی به حضور در جمع 4 تیم بالایی ندارند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید قهرمان لیگ اروپا شوند.

 

 

 

 

مورینیو در ارزیابی سال اول حضورش در یونایتد گفت:« پیش از پیوستن به یونایتد شرایط این تیم را خوب آنالیز کردم ولی حقایق وقتی در تیم هستید روشن می شوند. فصل اول حضورم در یونایتد سخت و دشوار بود ولی می دانم که از فصل دوم لذت خواهم برد؛ چون مطمئنا اشتباهات فصل اول را تکرار نخواهم کرد.

شما فکر می کنید از بازیکنان شناخت دارید ولی وقتی وارد تیم می شوید، متوجه می شوید که شناخت تان کافی نیست. در لحظات خوب و بد فصل، آگاهی یک مربی از مجموعه ای که در اختیار دارد بیشتر می شود.»

 

 

 

 

فصل نه چندان خوب پوگبا:« او شخصیتی قدرتمند دارد و البته فوت پدرش به وی ضربه روحی بزرگی زد ولی به تدریج در حال کنار آمدن با این قضیه است.

فکر می کنم مشکلی که در رابطه با پوگبا وجود دارد، رقم 105 میلیون یورویی انتقال اوست. این رقم روی دوش او سنگینی می کند. امیدوارم فصل آینده دیگر او گرانقیمت ترین بازیکن جهان نباشد و طبیعتاً این فشار روی دوش بازیکن دیگری قرار می گیرد.

اگر رقم انتقالش نصف این مبلغ بود، همه می گفتند؛ عجب خریدی! او خیلی خوب بازی می کند. اما با توجه به آن قیمت، همه انتظار عملکردی فوق العاده دارند و این باعث فشار روی بازیکن می شود و بالطبع تحلیل های غیرمنصفانه نیز صورت می گیرد.

او در این فصل بازی های خیلی خوبی انجام داده، نمایش های خوبی داشته است، همیشه خودش را وقف تیم کرده است، می توانم به بازی با روستوف اشاره کنم که فوق العاده کار کرد. البته که او هم بازی های نه چندان خوب داشته است، اما این به عملکرد تیم بستگی داشته است، هر وقت تیم خوب بازی کرده، پوگبا هم خوب بوده است و هر وقت تیم خوب کار نکرده است، شاید او هم خوب بازی نکرده است.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.