کد خبر: 1422814/30 زمان: 00:25   1396/03/29 بازدید: 10,932

پیروزی شیلی مقابل کامرون در جام کنفدراسیون ها

تیم ملی شیلی موفق شد در سومین دیدار از رقابت های جام کنفدراسیون ها، با نتیجه 2-0 کامرون را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دو تا دقایق پایانی بدون گل مساوی بودند اما گل های آرتورو ویدال و ادواردو وارگاس، در نهایت شیلی را به سه امتیاز این دیدار رساند.

 

شیلی بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت اما موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد نکرد. در ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان کامرون هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما باز هم این بازیکنان شیلی بودند که نمایش بهتری ارائه می دادند.

 

 

 

 

با نزدیک شدن به دقایق پایانی نیمه اول، حملات شیلی شدت گرفت و این تیم چند موقعیت خطرناک روی دروازه کامرون داشت اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی باعث شد تا موقعیت ها از دست برود و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

نیمه دوم را کامرون بهتر شروع کرد و ماکوندیو می توانست خیلی زود این تیم را پیش بیندازد اما ضربه او از بالای دروازه شیلی به بیرون رفت.

 

بازی متعادل از سوی دو تیم دنبال شد اما در 20 دقیقه پایانی، بار دیگر این شیلی بود که به تیم برتر میدان تبدیل شد و سرانجام در دقیقه 82، آرتورو ویدال قفل دروازه حریف را باز کرد.

 

روی ارسال دقیق الکسیس سانچس بود که ویدال بالاتر از مدافعان کامرون ضربه را زد و حساب کار را 1-0 کرد.

 

 

 

 

در حالی که بازیکنان کامرون به شدت در تلاش بودند تا گل خورده را جبران کنند، در وقت های تلف شده بازی، شیلی به گل دوم رسید.

 

بعد از اینکه الکسیس در موقعیت تک به تک با دروازه بان کامرون، توپ را به بدن او کوبید، وارگاس صاحب توپ شد و دروازه را باز کرد. البته کمک داور ابتدا آفساید اعلام کرد اما بعد از ویدئو چک، داور گل را پذیرفت و شیلی با نتیجه 2-0 پیروز شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.