کد خبر: 1423009/13 زمان: 01:41   1396/03/30 بازدید: 137,417

خیلی زود به پرسپولیس برمی‌گردم؛

صحبت‌های سروش رفیعی درباره جدایی از پرسپولیس

هافبک فصل اخیر پرسپولیس مسائلی را پیرامون نحوه جدایی‌اش از این تیم و لژیونر شدن عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سروش رفیعی درباره رفتن از پرسپولیس گفت: دوست نداشتم با احساسات، فکر و ذهن هواداران بازی شود که متاسفانه طی یکی، دو روز اخیر این اتفاقات افتاد؛ انتظار نداشتم چنین حرف‌هایی بشنوم چون سعی کردم خیلی حرفه‌ای و با احترام تصمیمم را بگویم.


او ادامه داد: قبل از همه آقای برانکو و باشگاه را در جریان جدا شدنم گذاشتم و خیلی صمیمانه از آنها تشکر کردم؛ بعد از اینکه تصمیمم را گرفتم در اینستاگرام مطلبی نوشتم تا از تماشاگران تشکر داشته باشم؛ نمی‌گویم خداحافظی چون همیشه خودم را جزو پرسپولیسی‌ها و این خانواده می‌دانم و این سعادت را هر چند کوتاه داشتم که در خدمت این تیم باشم.


هافبک فصل قبل پرسپولیس با بیان اینکه خاطرات بسیار خوب و شیرینی با این تیم دارم، اظهار کرد: غیر از مهربانی و لطف از تماشاگران، مردم عزیز، پیشکسوتان، باشگاه، مربیان، دوستان و هم‌بازیانم ندیدم و مطمئنم خیلی زود به پرسپولیس برمی‌گردم و سعی می‌کنم این مدت نبودن خود را جبران کنم؛ در هر حال یک پرسپولیسی هستم که آرزوی موفقیت و سربلندی در هر مقطعی برای تیمم دارم.


رفیعی ابراز کرد: خیلی اهل توضیح دادن راجع به یک مسئله نیستم ولی آنقدر احترام تماشاگران پرسپولیس واجب است، به من محبت داشتند و سوال می‌کنند و پیگیر هستند که لازم بود مسائلی را عنوان کنم.


او با تاکید بر اینکه هیچ چیز مهم‌تر از صداقت نمی‌بینم، گفت: نه اهل بازارگرمی هستم و نه می‌خواهم با اسم لژیونر شدن برای پرسپولیس بازارگرمی داشته باشم؛ پرسپولیس آنقدر بزرگتر از این حرف‌ها است که هیچوقت من نمی‌توانم چنین کاری انجام دهم.


شماره 7 فصل گذشته پرسپولیس اذعان کرد: خیلی واضح و صریح صحبت و خداحافظی کردم و امیدوار هستم آنهایی که شرایط من را بهتر می‌فهمند و درک می‌کنند بدانند مطمئنا خیلی از جوانب را در نظر داشتم و این تصمیم را گرفتم؛ امیدوار هستم خیلی زود برگردم و در خدمت پرسپولیس باشم و در کنار هواداران بمانم.


رفیعی با بیان اینکه دلیلی برای اینکه همه چیز را کامل توضیح دهم نمی‌بینم، اظهار کرد: شاید در فرصتی مناسب‌تر و مصاحبه‌ای تلویزیونی خیلی حرف‌ها را بزنم اما تماشاگران بدانند همه آنها و پرسپولیس را دوست دارم و با جان و دل به این تیم آمدم ولی در این مقطع به خیلی از مسائل فکر کردم و تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفتم؛ امیدوار هستم پرسپولیس در همه میادین بدرخشد تا ما خوشحال شویم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.