لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1427851/9 زمان: 17:25   1396/04/26 بازدید: 28,966

برای قهرمانی رقابت می کنیم

کریمی: در فصل بدنسازی دنبال پیروزی در دربی هستیم

مدافع چپ پای استقلال می گوید این تیم تمرینات پرفشاری را در اردوی ارمنستان پشت سرگذاشته است.

یعقوب کریمی در این باره به "ورزش سه" گفت: در ارمنستان تمرینات پرفشاری را انجام دادیم که البته این طبیعی بود. فشار روی تیم ما زیاد بود چون فصل بدنسازی را پشت سر می گذاشتیم. امیدوارم نتیجه تمرینات پرفشارمان را در شروع فصل ببینیم.


او ادامه داد: ما تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشته ایم و آنچه مسلم است امیدوار هستیم نتیجه این تمرینات پرفشار را روی بازی هایمان ببینیم.


مدافع چپ استقلال در مورد کار کردن با میک مک در مورت هم گفت: کارکردن با ایشان واقعا لذت بخش است و بازیکنان بسیار تمرینات میک را دوست داشتند. او مربی تیم ملی بوده است و در این مدت به خوبی توانسته شرایط بدنی بازیکنان را بهتر کند.


او در مورد این که آیا بازیکنان استقلال موافق برگزاری دربی هستند یا نه هم گفت: من دوست ندارم به این سوال جواب بدهم. این نظر مدیران و کادرفنی دو باشگاه است و دخالتی در آن نمی کنم.


کریمی در مورد آمادگی استقلال برای بازی دربی آلمان هم می گوید: ما در شرایط بدنسازی هستیم و شاید صد در صد آماده نباشیم اما می رویم که بهترین بازی مان را انجام بدهیم و تلاش می کنیم برنده از زمین خارج شویم.


مدافع چپ پای استقلال در مورد شانس قهرمانی این تیم هم می گوید: قطعا ما شانس قهرمانی هستیم و بازیکنان خوبی به تیم ما آمده اند. امیدوارم اشتباه سال های گذشته را تکرار نکنیم و بتوانیم در پایان فصل یک جام به هواداران مان هدیه کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.