کد خبر: 1453011/2 زمان: 09:50   1396/05/19 بازدید: 18,583

تراکتوردر پایتخت؛ یحیی در راه تونی یا برانکو؟!

تراکتورسازان بار دیگر در شرایطی به مصاف یکی از تیم های پایتخت خواهند رفت که در بحران ابتدای فصل هستند.

به گزارش "ورزش سه"، دو شکست مقابل اس خوزستان و پرسپولیس در آغاز لیگ کافی بود تا تیم بزرگ تراکتور، همراه با جوانان در بحران بزرگ فرو برود. البته این اولین بار نیست که سرخپوشان تبریزی لیگ را با ناکامی آغاز کرده اند. آن ها در شرایطی عجیب قهرمانی را در لیگ چهاردهم از دست دادند و سایه بازی پایانی با نفت، در لیگ جدید نیز دست از سر تراکتوری ها برنداشت تا شاگردان تونی اولیویرا لیگ را آنچنان که باید و شاید شروع نکنند. کسب 4 امتیاز از 7 دیدار ابتدایی، سرخپوشان آذربایجان را به بحرانی بزرگ برد و چند پیروزی خفیف نیز مشکل تی تی ها را حل نکرد تا سرانجام «آتا تونی» پیش از بازی با استقلال از تراکتور کنار گذاشته شود.

 

در همان فصل برانکو نیز وضعیتی مشابه سرمربی پرتغالی تراکتور داشت. پروفسور سرخ ها پیش از دیدار با تراکتور تنها 3 امتیاز از 6 بازی داشت و دیدار با نماینده تبریز در این شهر، حکم مرگ و زندگی برای او داشت. پرسپولیس طلسم پیروزی در تبریز را شکست و تراکتور را برد و پس از آن، 21 هفته بدون شکست باقی ماند.

 

حالا تراکتور بار دیگر در بحران به یکی از تیم های پایتخت رسیده . یحیی به خوبی میداند پیروزی در این بازی کار را برایش آسان تر خواهد کرد و شکست، کار را برای او سخت تر می کند. البته نباید فراموش کرد تراکتور در 4 سال گذشته همیشه در تهران پیروز بوده و این موضوع بدون شک فشار روانی بزرگی برای علیمنصور و شاگردانش خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.