کد خبر: 1453566/39 زمان: 11:31   1396/05/21 بازدید: 33,703

جدایی احتمالی سیاوش یزدانی از طلایی پوشان

کرانچار، مدافع سپاهان را کنار گذاشت!

سرمربی تیم سپاهان اعلام کرد قبل از اینکه سیاوش یزدانی دچار مسمومیت شود، او را از تیم کنار گذاشته است.

به گزارش "ورزش‌سه"، غیبت سیاوش یزدانی مدافع جدید سپاهان در لیست این تیم مقابل پارس جنوبی جم حاشیه هایی را ایجاد کرده بود. از این رو گفته می شد این مدافع جوان به دلیل مسمومیت در لیست قرار نگرفته اما کرانچار بعد از بازی این مساله را رد و اعلام کرد قبل از مسمومیت او را از تیم کنار گذاشته است.


زلاتکو کرانچار در این باره به ایمنا گفته است: یزدانی روز گذشته در آخرین تمرین تیم تأخیر داشت و در تمرین شرکت نکرد.در بازی با پارس جنوبی هم به دلیل مسمومیت به او بازی ندادیم. البته بعد از اینکه روز پنجشنبه این بازیکن را به دلیل غیبت غیرموجه در تمرین از لیست ۱۸ نفره سپاهان کنار گذاشتیم و بعد دچار مسمومیت هم شد.


وی افزود: در بازی با پدیده به یزدانی فرصت بازی دادیم و این بازیکن می‌تواند خود را به تیم تحمیل کند و در مورد تک تک بازیکنان نیز به خودشان بستگی دارد که خود را در تمرینات نشان دهند و به اثبات برسانند تا سزاوار قرار گرفتن در لیست تیم و لیست ۱۸ نفره بازی‌ها باشند.


کرانچار در مورد اینکه آیا جریمه‌ای هم برای یزدانی در نظر می‌گیرد یا خیر گفت: این موضوع را باید در کمیته انضباطی باشگاه بررسی کنیم چون این دومین باری است که یزدانی در تمرین غیبت غیرموجه می‌کند. قطعاً باشگاه تصمیم انضباطی لازم را در مورد این بازیکن خواهد گرفت.


سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه یزدانی را زیاد بازی نمی‌دهد آیا بحث فسخ قرارداد او هم پیش می‌آید یا خیر بیان داشت: چنین بحثی نبوده و هیچ حرکتی هم در مورد فسخ قرارداد از او ندیدیم. اگر احیاناً چنین بحثی پیش بیاید بستگی به خود این بازیکن و باشگاه دارد. من مسیر را برای همه بازیکنان سپاهان در نظر گرفته‌ام و یزدانی هم جزو برنامه‌های من است.


وی اضافه کرد: ولی اگر این بازیکن به دنبال این باشد که به جایی برود که برخورد بهتری با او شود، خودش باید اقدام کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.