کد خبر: 1453628/43 زمان: 14:26   1396/05/21 بازدید: 5,903

قهرمان و نایب قهرمان نمی شویم اما...

آلویس نانگ: دنبال کسب سهمیه هستیم

آلویس نانگ گفت: « مصدوم بودم اما با فکرم بازی کردم.»

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی در سومین دیدارش برابر سپاهان در آخرین دقایق از شکست گریخت تا کماکان یکی از بالانشینان جدول رده بندی باشد.


آلویس نانگ مهاجم پارس جنوبی که در این دیدار یک پنالتی حساس برای تیمش گرفت درباره بازی با سپاهان گفت:« بازی خوبی بود. ما با سپاهان بازی داشتیم و می دانستیم آنها تیم بزرگی هستند و در این بازی خانگی فقط به برد فکر می کنند.»


او افزود:« ما هم پارس جنوبی هستیم که دو بازی اول را بردیم. بازیکنان باکیفیت و کادر فنی با دانشی داریم با اینحال از این که توانستیم از این بازی حساس یک امتیاز بگیریم واقعا خوشحالم چون مطمئن هستم سپاهان در هفته های آینده بازهم یکی از تیم های خوب لیگ برتر خواهد بود.»


نانگ که گفته می شد ممکن است به دلیل مصدومیت بازی با سپاهان را از دست بدهد گفت:« به دلیل مصدومیت آمادگی صددرصد برای این بازی را نداشتم. با اینحال به آقای تارتار گفتم که اگر به من نیاز دارد حاضر هستم با وجود مصدومیت بازی کنم.»


او ادامه داد:« در این بازی به دلیل مصدومیت با فکرم فوتبال بازی کردم و از اینکه توانستم مهره موثری باشم خوشحالم.»


مهاجم دو گله پارس جنوبی درباره صحنه پنالتی که توسط دروازه بان سپاهان روی او اتفاق افتاد هم گفت:« پنالتی کاملاً درست بود. من برای کارت قرمزی که دروازه‌بان گرفت متاسفم اما این اخراج درست بود چون او نفر آخر بود و به قصد زدن پای من بیرون آمد.» 


نانگ در انتها درباره اینکه آیا پارس جنوبی می تواند روند موفقیتهایش را در این فصل ادامه دهد گفت: « ما نمی‌توانیم قهرمان شویم اما شاید برای کسب سهمیه امیدوار باشیم. تیم و مربی خوبی داریم و فوتبال خوبی انجام می دهیم. اما مدعی اصلی قهرمانی این فصل پرسپولیس است. ما می خواهیم بازی به بازی بهتر شویم و عملکرد بهتری داشته باشیم اما نمی‌توانیم قهرمان یا نایب قهرمان شویم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.