کد خبر: 1453644/29 زمان: 15:35   1396/05/21 بازدید: 27,749

در نشست خبری بازی با بارسلونا

زیدان: رونالدو بی تاب حضور در ال کلاسیکو است

فردا شب در نوکمپ، بارسلونا میزبان رئال مادرید در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، رئال برای این مسابقه مودریچ را در اختیار ندارد ضمن اینکه هنوز مشخص نیست رونالدو با توجه به اینکه به تازگی به تمرینات اضافه شده از ابتدا به میدان می رود یا خیر.

 

زیزو در نشست خبری این بازی گفت:« بازی رفت در بارسلونا است و بازی برگشت در مادرید. به شخصه دوست داشتم سوپرکاپ فقط یک تک بازی باشد ولی کاری از دست ما ساخته نیست و باید تابع قوانین باشیم.

در هر صورت این سوپرکاپ اسپانیا است و ارزشی ویژه دارد؛ چرا که صحبت از فتح یک جام است. وقتی برای کسب این جام حریفی مثل بارسلونا را پیش رو دارید، اهمیت موضوع بیشتر هم می شود؛ هرچند برای من خیلی مهم نیست حریف مقابل چه تیمی است و فقط به پیروزی فکر می کنم.»

 

 

 

 

ترکیب اصلی:« فردا خواهید دید. ما در شرایط خوبی به سر می بریم و همه بازیکنان دوست دارند فردا به میدان بروند که این اتفاق خوبی است. در هر صورت تصمیم گیری نهایی با من است.

رونالدو بازی می کند؟ او کاملا آماده است و بی تاب حضور در این مسابقه. هرچند او دیر به تمرینات اضافه شد ولی در تعطیلات به خوبی از لحاظ بدنی خودش را روی فرم نگاه داشته بود و به همین دلیل حالا در بهترین شرایط فیزیکی قرار دارد.»

 

 

 

 

بارسای بدون نیمار:« فردا بازیکنی که به جای نیمار بازی می کند، در حد و اندازه های او نخواهد بود؛ ولی مطمئنا بازیکنی باکیفیت است. در دنیا بازیکنانی نزدیک به کیفیت نیمار زیاد نیستند.»

 

ارزش زیدان در بازار کنونی:« بسیار کم.»

 

ایسکو و بی بی سی:« ایسکو می تواند کنار مثلث بی بی سی به میدان برود؛ هرچند در این صورت باید دیگر بازیکنان را در ترکیب به شکلی دیگر مدیریت کنم. مشکلی در بازی ایسکو کنار رونالدو، بیل و بنزما نمی بینم. اینکه فردا او و بی بی سی همزمان به میدان می روند، مشخص نیست. تصمیم نهایی را فردا می گیرم.»

 

تئو به جای مارسلو:« تئو شرایط بسیار خوبی دارد مثل دیگر بازیکنان. او در تمرینات پیش فصل خیلی خوب کار کرد و در طول هفته نیز وی را در وضعیت مطلوبی دیده ام. تئو روز به روز در حال پیشرفت است.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.