کد خبر: 1453732/42 زمان: 22:52   1396/05/21 بازدید: 13,898

برایتون 0 - 2 سیتی؛ شروع خوب میلیونرها!

سیتی موفق شد با ارائه یک نمایش برتر با 2 گل برایتون را مغلوب کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، بازی از همان ابتدا در اختیار سیتی بود و این تیم کاملا بر توپ و میدان حاکم بود. در اوایل بازی دی بروین با یک ضربه آزاد دروازه حریف را تهدید کرد که گلر برایتون مانع باز شدن دروازه شد.

 

در دقیقه 32 سیتی بهترین فرصت ممکن را برای زدن گل اول از دست داد. با ارسال از جناح راست، گابریل در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او با واکنش استثنایی رایان همراه بود.

 

 

در اواخر نیمه اول برایتون نیز برای اولین بار صاحب موقعیت شد اما مورفی در کنترل توپ ناتوان بود و ادرسون توپ را مهار کرد. در ادامه نیز تلاش سیتیزن ها برای گلزنی راه به جایی نبرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم و روی اشتباه مدافعان برایتون، سرخیو آگوئرو در مقابل دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه او با بی دقتی رو به آسمان رفت.

 

 

دقایقی بعد برایتون دو موقعیت بسیار خوب را از دست داد. ابتدا پروپر با بازگشت در محوطه ضربه ای به سمت دروازه ادرسون نواخت که با حداقل اختلاف ممکن به بیرون رفت. یک دقیقه بعد و روی اشتباه سنگربان سیتی نیز برایتون در 2 صحنه موقعیت خوبی داشت که نتوانست استفاده کند.

 

بعد از این 2 صحنه، سیتیزن ها دوباره سراپا حمله شده و بالاخره موفق شدند قفل دروازه رایان را بگشایند و در فاصله ای کوتاه 2 گل به ثمر برسانند.

 

 

 

در دقیقه 70 و روی توپربایی بازیکنان سیتی، داوید سیلوا با یک حرکت دیدنی آگوئرو را صاحب موقعیت کرد تا این بازیکن گلزن نیز با ضربه ای دقیق تیمش را با یک گل پیش اندازد.

 

دقایقی بعد و در دقیقه 75، این بار ارسال فرناندینیو با ضربه سر اشتباه دانک وارد دروازه برایتون شد تا شاگردان گواردیولا با 2 گل از حریف پیش افتند. 

 

در ادامه از فشار حملات سیتی کاسته شد و بازی در میانه میدان دنبال شد. در نهایت سیتی موفق شد با همان 2 گل برایتون را مغلوب کرده و شروعی خوب را در لیگ برتر تجربه کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.