کد خبر: 1453804/44 زمان: 13:02   1396/05/22 بازدید: 3,361

خرسندل: حساب فدراسیون را مسدود می کنیم!

اتحاد کارمندان سابق علیه رییس ژیمناستیک

مربی سابق تیم ملی ژیمناستیک اعلام کرد کارمندان سابق از این فدراسیون شکایت کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، بیش از یک ماه از انتخاب زهرا اینچه درگاهی به عنوان رییس فدراسیون ژیمناستیک می گذرد اما همچنان اقداماتی که این مدیر زن در بدو ورودش به این فدراسیون انجام داده، حاشیه هایی را به این رشته وارد می کند.


اینچه درگاهی در ابتدای کار خود در اقدامی عجیب نزدیک به ۱۷ نفر از کارمندان که برخی از آنها مربی تیم ملی هم بودند، برکنار کرد. همین موضوع با پیگیری کارمندان و مربیان سابق ژیمناستیک همراه بوده است. 


اسماعیل خرسندل، مربی سابق بدنساز تیم ملی که جزو کارمندان اخراجی محسوب می شود، در این باره به خبرنگار "ورزش سه" می گوید: نفراتی که توسط رییس جدید فدراسیون به شکل بدی از فدراسیون اخراج کرد، همگی در وزارت کار از فدراسیون شکایت کردند و خواستار حق و حقوقشان شدند. ما طبق قانون کار باید بابت تمام سال هایی که در فدراسیون بودیم، سنوات بگیریم اما رییس جدید به ما می گوید پول نداریم.


وی همچنین می افزاید: اگر حق و حقوق ما را ندهند، حساب فدراسیون را مسدود می کنیم. نمی دانم این خانم با تهرانی ها چه مشکلی دارد اما شنیدم گفته تهرانی ها جایی در فدراسیون من ندارند و الان هم از روسای هیات ها برای فدراسیون نیرو آورده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.