لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1453903/7 زمان: 19:37   1396/05/22 بازدید: 9,909

بغلانی: من و کرار برادر هستیم

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: رابطه من و کرار جاسم همانند ٢برادر است.

به گزارش "ورزش سه"، حسین بغلانی مدافع آبادانی تیم صنعت نفت درباره وضعیت جدید تیمشان گفت: هواداران، صنعت نفت متحولی را تماشا میکنند و این تیم جذاب، تحولش را مدیون فشارهایی است که آقای کمالوند پیش از فصل به بازیکنان آورد.امیدوار هستم که با این شرایط در هفته های آتی بهتر هم کار کنیم.

 

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از پیروزی تیمش مقابل پدیده مشهد گفت و افزود: به لحاظ فنی در شرایط بهتری بودیم و پیروزی با اختلاف بیش از یک گل گواه این موضوع است.

 

وی ادامه داد: نباید تمرکز خود را از دست بدهیم تا در بازی برابر پارس جم هم دست پر از زمین بیرون بیاییم. حضور بازیکنان جوانتری مثل ساکی و عبداله زاده در کنار تجربه مرتضی اسدی به ما کمک میکند، بدون شک تجربه بالای اسدی برای تیم ما یک امتیاز بزرگ است.

 

 

وی همچنین از رابطه صمیمانه اش با کرار جاسم گفت و خاطرنشان کرد: رابطه من و کرار از رابطه دوستانه فراتر رفته است و حالا ما دیگر شبیه ٢برادر هستیم.

 

بغلانی در همین خصوص بیان کرد: در این چند بازی اخیر همه میزان بالای توانایی کرار را دیدند و متوجه شدند که این بازیکن تا چه اندازه توانمند است.در روزی که حتی خیابانهای آبادان هم خلوت بود، ورزشگاه تختی آبادان با وجود هوای شرجی و گرم پر از تماشاگر بود، باید دست تک به تک این هواداران را بوسید.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.