کد خبر: 1458696/8 زمان: 18:05   1396/06/12 بازدید: 32,570

ایران و ژاپن 2 روی سکه قدرت در آسیا

ایران در مجموع مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 در 2 مرحله اول و دوم با 41 امتیاز بعد از ژاپن در رده دوم است؛ اما در مسابقات مرحله دوم به تنهایی صدر نشین است .

به گزارش "ورزش سه"، ایران در مرحله اول با 6برد و2مساوی ضعیف تر از تیم هایی چون کره جنوبی و ژاپن و استرالیا و عربستان بود؛ اما در دور دوم بالاتر و بهتر از تیم های مورد اشاره بوده است.


*جدول 10 تیم برتر آسیا که هنوز شانس صعود به جام جهانی دارند(صعود ایران و ژاپن قطعی شده است)نشان میدهد که ژاپن با 42 امتیاز اول، ایران با 41 امتیاز دوم و کره جنوبی با 38 امتیاز در رده سوم قرار دارند .


اما معیار قدرت ایران در این مسابقات در خط دفاع است، چنان چه تیم ما با 3 گل خورده بهترین خط دفاع را دارد و بدون شکست در این عرصه تیم اول است.


اما ژاپن با 13برد از تیم ما یک برد بیشتر دارد و با زدن 44 گل بهترین خط حمله آسیا را در مسابقات مقدماتی جام جهانی دارد.


با در نظر گرفتن احتمال بالای برد ایران برابر سوریه  در تهران و توقف ژاپن برابر عربستان در ریاض، تیم ما به جز برتری در مرحله دوم در مجموع 2 مرحله هم در آسیا برتر خواهد بود .


مجموع عملکرد 10 تیم آسیا که هنوز در رقابت صعود شانس دارند را مرور خواهیم کرد(تیم های عراق و تایلند به خاطر حذف از این مسابقات در این مرحله غایب هستند )‌.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.