کد خبر: 1459284/24 زمان: 13:38   1396/06/15 بازدید: 10,677

مدیر رسانه ای سپیدرود اعلام کرد:

آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی سپیدرود

مدیر رسانه ای باشگاه سپیدرود با اشاره به آخرین تغییر و تحولات سپیدرود در بازار نقل و انتقالات، گفت: با صلاحدید علی نظرمحمدی یک جای خالی در لیست بزرگسالان این تیم باقی مانده است.

رادنی دیدار در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه"، با اعلام اسامی افرادی که در آخرین روز نقل و انتقالات کارت شان از سوی سازمان لیگ صادر شده است، گفت: با تدبیر کادرفنی یک جای خالی برای سپیدرود باقی مانده تا در صورت نیاز و در طول فصل از بین بازیکنان آزاد باشگاه اقدام به جذب بازیکنان شود.


وی با اعلام بازیکنانی که کارت بازی آنها در آخرین روز نقل و انتقالات برای سپیدرود صادره شده است، گفت: شهاب کرمی و میثم تهیدست به عنوان بازیکنان بزرگسال و حمید ملکی با سهیمه زیر بیست و سه سال به صورت رسمی به جمع نفرات سپیدرود اضافه شده اند.


رادنی دیدار با اشاره به نفراتی که از لیست سپیدرود خارج شدند، بیان داشت: کاپیتان سهیل حق شناس به دلیل خداحافظی از دنیای فوتبال از لیست سپیدرود خارج شد و سید محسن حسینی و سید محمد میری نیز پس از جلسه ای که علی نظرمحمدی با آنها برگزار کرد، به صورت توافقی از سپیدرود جدا شدند.


مدیر روابط عمومی سپیدرود، افزود: حسینی به تیم سابق خود گسترش فولاد تبریز پیوست و احتمالا مقصد بعدی میری یک تیم لیگ یکی خواهد بود.


وی در ارتباط با آخرین تغییر و تحولات بر روی نیمکت سپیدرود، گفت: هادی تامینی که از ابتدای فصل به عنوان مربی – بازیکن در کنار سپیدرود حضور داشت، به صورت رسمی به جمع کادرفنی تیم اضافه شد و دکتر مصطفی حق شناس، از پزشکان سرشناس گیلانی فعال در حوزه ورزش به عنوان پزشک و کامران عطایی از فیزیوتراپیست های با سابقه ورزشی به کادرپزشکی سپیدرود پیوستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.